Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

autor: eriotoman
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam bład przy wlaczaniu origin ... api-ms-win-runtime-l1-1-0.dll - rozwiązanie!

[ Edytowane ]
★★★ Novice

 Mam blad przy wlaczaniu origin wczoraj gralem w bf1 a dzis  wyskakuje blad  ,, Nie mozna uruchomic programu , poniewaz na komputeraze nie znaleziono api-ms-win-runtime-[1-1-0.dlll. . Odinstalowanie nic nie pomoglo . Z gory dziekuje za pomoc .

Wiadomość 1 z 97 (123 101 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

ROZWIĄZANIE

 

Błąd, który otrzymujecie jest związany z bibliotekami vc ++  z wersją Microsoft Visual C++ 2015. Polecam zajrzeć do tego artykułu pomocy, gdzie jest to szczegółowiej wytłumaczone. 

 

Na początek jednak zawitajcie do katalogu aplikacji Origin i stamtąd zainstalujcie/naprawcie zaznaczone poniżej biblioteki:

 

23332211111.PNG

 

PS. Aplikacja Origin powinna się znajdować w katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin.

 

 


 

Jeśli nadal otrzymujecie błąd odnośnie bibliotek vc++, sprawdźcie proszę czy wasz system jest zaktualizowany do najnowszej wersji przez opcję Windows Update (Panel sterowania).

 

Dla osób posiadających Windows 7, wymagana jest aktualizacja w postaci Service Pack 1, którą możecie pobrać TUTAJ. Dla Windows 8.1  KB2919442 oraz KB2919355.

 

Poniżej zamieszczam dwa filmiki, gdzie powyższe kroki są przedstawione:

 

Metoda 1:

 

Spoiler

 Metoda 2:

 

Spoiler

 Metoda 3:

 

Pobierzcie i zainstalujcie tą aktualizację KB2999226 pod Wasz system, następnie wykonajcie restart komputera i raz jeszcze spróbujcie uruchomić Origin. Jeśli błąd nadal się pojawi wykonajcie poniższą instrukcję z odinstalowaniem i ponownym pobraniem bibliotek vc++.

 

Metoda 4:

Odinstalujcie pakiety vc ++ 2015 x64 i x86 (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranie oraz instalacja powinna załatwić sprawę! 

432421.PNG

 

Powodzenia! Fingers crossed 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 97 (154 664 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Novice

Ja zrobiłam to samo i nic nie dało szukam filmów a necie jest coś ale to też nie pomaga :/ 

Wiadomość 2 z 97 (123 036 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

ROZWIĄZANIE

 

Błąd, który otrzymujecie jest związany z bibliotekami vc ++  z wersją Microsoft Visual C++ 2015. Polecam zajrzeć do tego artykułu pomocy, gdzie jest to szczegółowiej wytłumaczone. 

 

Na początek jednak zawitajcie do katalogu aplikacji Origin i stamtąd zainstalujcie/naprawcie zaznaczone poniżej biblioteki:

 

23332211111.PNG

 

PS. Aplikacja Origin powinna się znajdować w katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin.

 

 


 

Jeśli nadal otrzymujecie błąd odnośnie bibliotek vc++, sprawdźcie proszę czy wasz system jest zaktualizowany do najnowszej wersji przez opcję Windows Update (Panel sterowania).

 

Dla osób posiadających Windows 7, wymagana jest aktualizacja w postaci Service Pack 1, którą możecie pobrać TUTAJ. Dla Windows 8.1  KB2919442 oraz KB2919355.

 

Poniżej zamieszczam dwa filmiki, gdzie powyższe kroki są przedstawione:

 

Metoda 1:

 

Spoiler

 Metoda 2:

 

Spoiler

 Metoda 3:

 

Pobierzcie i zainstalujcie tą aktualizację KB2999226 pod Wasz system, następnie wykonajcie restart komputera i raz jeszcze spróbujcie uruchomić Origin. Jeśli błąd nadal się pojawi wykonajcie poniższą instrukcję z odinstalowaniem i ponownym pobraniem bibliotek vc++.

 

Metoda 4:

Odinstalujcie pakiety vc ++ 2015 x64 i x86 (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranie oraz instalacja powinna załatwić sprawę! 

432421.PNG

 

Powodzenia! Fingers crossed 

 

Wiadomość 3 z 97 (154 665 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Newbie

Dzisiaj rano zaaktualizował mi sie Origin gdy właczałem Wiedzmina 3. Origin sie niby otwiera ale co chwile wyskakuje błąd 0xc00007b. gdy pomimo tego spróbowałem odpalić W3 to wyskoczył taki sam błąd jak powyżej. Reinstalowałem visual c++ ale to nie pomagało. Może to wina tej aktualizacji nowej?

Wiadomość 4 z 97 (123 000 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Novice

Niemoge zainstelowac 3 plikow mianowicie : vcredist_86_vs2015 , vcredist_x64_vs2015 , i VC_redist.x64 . Na 1 jest blad 0x80070666 na 2 ten sam co na 1 a na 3 0x0240017 

Wiadomość 5 z 97 (122 988 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★★★ Apprentice

U mnie nie można zainstalować tych dwóch vs2015. Przy obu wyskakuje taki powód 0x80240017.

Wiadomość 6 z 97 (122 982 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

błąd - MSVCP140.dll

★★ Novice

Witam,chciałam uruchomić dziś grę - włączyła się aktualizacja Origin, uruchomił się ponownie komputer, po czym przy ponownym uruchomieniu aplikacji wyskoczył błąd systemu Origin.exe "nie można uruchomic programu, na komputerze nie znaleziono MSVCP140.dll. Sprobuj ponownie zainstalowac program, aby naprawic problem". Czy to jedyna opcja i czy gdy odinstaluje Origin nie utracę zapisanych gier? Dodam, że do tej pory nie było zadnych problemow z gra.

Wiadomość 7 z 97 (122 887 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Novice

Dzięki za chęci pomocy zrobiłam to wszystko i nadal nie działa nie mam pojęcia czemu... Najlepsze jest to że jest że po aktualizacji nowego origina no innym komputerze mam inny komunikat. 

Wiadomość 8 z 97 (122 959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

 

 

 

Czy mogę Was prosić o załączenie plików DxDiag do Waszych odpowiedzi, jeśli powyższe nie podziała! 

Wiadomość 9 z 97 (122 945 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

Community Manager (retired)

Witaj @Cynamonek89

 

Pozwoliłam sobie przenieść Twój post do tego wątku. Spróbuj wykonać kroki zaproponowane przez @EA_Odix 

 

Trzymam kciuki, aby zadziałało! Fingers crossed

Wiadomość 10 z 97 (122 799 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem