Malo fps

autor: techcio
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam mam problem z którym nie umiem sobie poradzić. Moj komputer to FX8300 4,5ghz + 1060 3GB + 8Gb ram. W DX11 mam niskie zużycie  cpu oraz gpu na poziomie 40 60 %, przez co mam niskie fps około 42 fps nie zależnie od ustawień czy średnie ultra itp. Jak przestawię w tryb DX12 to dostaje kopa około 60fps w ultra,tylko ze w dx12 mam zacięcia jakby mało ramu było,a na DX11 tego nie ma. Pozdrawiam i czekam na wsze sugestie

Wiadomość 1 z 4 (432 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Malo fps

★★ Novice

Opanowane te wskazówki nic mi nie dawały, dopiero ponowna instalacja BF1 dala kopa w DX11 teraz jest ok 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (394 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Malo fps

Witaj 

 

Zajrzy proszę do tego wątku, gdzie EA_Odix  wyjasnia informację i obejścia co do spadków FPS w systemie Windows 10.

Wiadomość 2 z 4 (406 wyświetleń)

Dot.: Malo fps

★★ Novice

Opanowane te wskazówki nic mi nie dawały, dopiero ponowna instalacja BF1 dala kopa w DX11 teraz jest ok 

Wiadomość 3 z 4 (395 wyświetleń)

Dot.: Malo fps

★★ Guide

sylwester spalony kupił bt1 wraz ze wskazówkami to wersja exstra premium full wypas dla wybrańców nie z tego świata dlatego ma takie * rady brawo sylwek

Wiadomość 4 z 4 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem