Mało fps'ów po ponownym pobraniu.

autor: ranemoro
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mało fps'ów po ponownym pobraniu.

★★ Novice

Cześć,

 

po kilku tygodniach przerwy od Battlefield 1 (samą grę odinstalowałem na rzecz ponownego zagrania w BF3) - dzisiaj pobrałem od nowa Battlefield 1. O dziwo, po pierwszym uruchomieniu - miałem strasznie mało fps'ów, w okolicach 30 albo i mniej. Zmieniałem na każdy sposób ustawienia, takie same FPS'y mam jak i na średnich tak i na niskich. Wyłączałem HDR, próbowałem na DX11 oraz DX12 - ciągle to samo. Przed odinstalowaniem miałem stałe 60 fps'ów, gra zawsze działała płynnie.

Specyfikacja: (wiem, gorzej być nie mogło - ale ważne, że działa)

R9 270 2GB 

FX-6300

8GB RAM 1600 MHz CL10

I jakieś tam rzeczy, które nie warto wypisywać.

Wiadomość 1 z 3 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mało fps'ów po ponownym pobraniu.

Hej,

Zajrzyj do TEGO tematu. Znajdziesz tam wiele kroków, które pomogą Ci poprawić działanie gry. Trzeba jednak zawsze mieć na uwadze, że ze słabszych sprzętów dużo nie można wyciągnąć. :/

W Twoim przypadku 8GB ramu jest z pewnością dużym źródłem problemów.

Wiadomość 2 z 3 (296 wyświetleń)

Dot.: Mało fps'ów po ponownym pobraniu.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dzięki, spróbuję coś zrobić - a co do RAMu - trochę prawdy w tym jest, ale przy ostatnim graniu na ustawieniach AUTO (średnie) miałem cały czas okolice 60 FPS, grało się zawsze przyjemnie, teraz mam na niskich jak i średnich tyle samo FPS, czyli przy dobrych wiatrach okolice 30.

@edit

Zrobiłem to ze zmianą nazwy folderu "Battlefield 1" - przy pierwszej misji (włączanej automatycznie) wszystko chodziło pięknie, ciągle ponad 60 fps'ów, bez żadnych spadków - przy przełączeniu na tryb MP - fps'y już niestety spadły, wydaje mi się, że jest lepiej - ale nadal nie jest płynnie.

Wiadomość 3 z 3 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem