autor: lukinho23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★ Novice

Liczę na pomoc, jakiś odzew w tej sprawie. Mecz o Elitę 3, bilans 22 - 6, 2 mecze do końca. Połączyło mnie z przeciwnikiem, jednak po około 15 minutach meczu znacznik przeciwnika "zniknął". Grałem mecz tak jakby na "bota". Po strzelonej przeze mnie bramce na 1-0 przeciwnik włączył pauze. Myślałem że wszystko ok. Jednak potem zobaczyłem, że zmienił mu się herb na takie logo EA. Bardzo się zdziwiłem, ale grałem dalej bo w końcu to mecz o elitę. Strzeliłem bramkę na 2-0. Natomiast w około 60 minucie meczu nagle zerwało połączenie z komunikatem "Rezulat jest analizowany. Wrócisz na główny ekran FUT." Patrzę i co widzę? Bilans 22 - 7 i jeden mecz do końca. Jakich słów w tym momencie użyłem można się domyślić. Zagrałem ostatni mecz i przegrałem. Rangi nie wbiłem i zostałem okradziony z czasu. Jakbym przegrał w normalny sposób nie robiłbym problemu. Ale czy zamierzacie zwrócić mi to jedno spotkanie do bilansu? A może zrobić niespodziankę i w czwartek zobaczę że mam nagrody za Elitę 3? No jestem ciekawy. Czekam na odpowiedź. Coś to zmieni jak dodam, że sytuacja miała miejsce na PC?

Wiadomość 1 z 2 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: MISTRZOSTWA FUT: Zostałem oszukany

★★★ Newbie

I co ktoś Ci pomógł w tej sprawie ? EA wspiera oszustów w tym roku jest tragedia takie sytuacje jak Twoja mam z 30 meczów około 2-5 meczów dotego dziwne sytuacje prowadze 6-0 przegrywam 6-8 nie widząc bramek strzelającego , pisze Do EA od listopada ale chyba są zajęci liczeniem pieniędzy na koncie albo sprzedawaniem switch lag na e-bay