Dot.: Lekkie ścinanie

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Lekkie ścinanie

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam. Po ostatniej dużej aktualizacji battlefield 5 podczas rozrywki gra minimalnie się przycina. Średnio w grze uzyskuje od 130 do 150 fps. Mój sprzęt to: i5 8600k 1060 geforce 6 gb 16 gb ram. Aktualizacje windowsa i karty graficznej były robione i nic to nie dało.  Znacie na to jakiś sposób?

Wiadomość 1 z 7 (714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lekkie ścinanie

★★★★★ Guide

U mnie aktualnie na lepszym sprzęcie działa ok. Z tego co się orientuję po patchu niektórzy gracze mają problem ze stabilną rozgrywką. Zobacz jak możesz poradnik z ustawieniami do gry i jeśli będzie problem dalej występował będziemy myśleć dalej - https://www.youtube.com/watch?v=P6AH4tltMS0&fbclid=IwAR1dyg169muF8WDgAFgObBDiJC7dJciNF5V46leHP5VvkCY...

Wiadomość 2 z 7 (689 wyświetleń)

Dot.: Lekkie ścinanie

★★★★ Novice

Dalej ten problem występuje ;/ nic nie pomogło.

Wiadomość 3 z 7 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lekkie ścinanie

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Ja u siebie tez już testowałem rożne rozwiązania z tego forum i poprawy jako takiej nie było a czasami gra działała jeszcze gorzej.

Znalazłem filmik jak gra chodziła mi w marcu więc można sobie porównać jaki zjazd zaliczyła ta gra poprzez ostatnie aktualizacje oczywiście mapy są rożne ale ogólnie gra chodziła mi tak samo bez znaczenia na jakiej mapie odgrywała się rozgrywka, do tego  tryb Burza Ognia która działał u mnie perfekcyjnie po ostatnich aktualizacjach również dostosował się do obecnego poziomu gry.

 

Tu mamy nagranie z marca gdzie nawet grafika była na poziomie średnio/wysokim 

A tu mamy obecny stan , ustawienia wszystko na low i wszechobecne i irytujące ścinki 

 

Moja specyfikacja sprzętowa:

I5 4590

Geforce GTX1060 6gb

16 GB ram ddr3 

 

Szczerze mówiąc mam już dość walki z tą grą co aktualizacja to nowe problemy a studio zamiast zająć się ich rozwiązaniem to dodaje nowość ....walutę battelfield czyli jak wydoić kolejne pieniądze od ludzi ....

 

Wiadomość 4 z 7 (675 wyświetleń)

Dot.: Lekkie ścinanie

★★ Guide

Tez to mam

 

i5 8600K

16 GB RAM

GTX 1080

 

Tylko ja sobie juz poradzilem. A mianowicie....zainstalowalem w kompie karte ktora lezala na polce tj Radeon RX 570. Teraz mam detale srednie w fhd i fps w zakresie 80-100 fps ze sporadycznymi wartosci w dol i w gore. Korzystam z freesync + teraz w windows 10 1903 jest opcja wlaczenia zmiennej czestotliwosci wyswietlania klatek

W BF 1 tez nie da sie grac na GTX 1080 a na RX 570 detale srednie i 90-100 fps animacja plywa zero scin, freezow itp

Jesli ktos ma mozliwosc warto sprawdzic jak gra sie zachowuje nawet na duzo slabszym radeonie. Im bedzie nas wiecej tym moze cos zdzialamy

Wiadomość 5 z 7 (627 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lekkie ścinanie

★★ Guide

Osoby ktore maja problemy z tymi grami korzystaja z kart Nvidii

 

Po aktualizacji Creators Update w 2017 roku problem powstal i forum ktore tego dotyczy jest wciaz aktywne na stronie Nvidii lecz jak mozna zauwazyc Nvidia olała graczy i nikt nie ma ochoty i zamiaru z moderow tej firmy zabrac glosu

 

Licze ze moze dzial pomoc EA cos bedzie wstanie zdzialac. Nie znam osoby ktorej gra by sie zacinala na karcie AMD Radeon

 

Link do forum Nvidii:

https://forums.geforce.com/default/topic/1004600/geforce-drivers/all-games-stuttering-with-fps-drops...

 

 

EA Pomożcie

Wiadomość 6 z 7 (608 wyświetleń)

Dot.: Lekkie ścinanie

Wiadomość 7 z 7 (604 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem