Dot.: Lagi

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★★ Newbie

Dzedobry mam problem w apex legends jak whodze i mija 5min to mam laga i po 2min mię wrzuca proszę zrubcie coś z tym a mam 33 pingu

 

 

Wiadomość 1 z 5 (438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Community Manager

Hej @oli00234 

 

W zależności od platformy wykonaj kroki zawarte w poniższych artykułach: 

 

Xbox

PC

PlayStation

 

Nie zapomnij również o upewnieniu się, że na Twoim routerze otwarte są odpowiednie porty, oraz wykonaj kroki podstawowe Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (397 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Community Manager

Hej @oli00234 

 

W zależności od platformy wykonaj kroki zawarte w poniższych artykułach: 

 

Xbox

PC

PlayStation

 

Nie zapomnij również o upewnieniu się, że na Twoim routerze otwarte są odpowiednie porty, oraz wykonaj kroki podstawowe Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (398 wyświetleń)
★★★ Newbie

Co gdy nic z tych punktów nie przynosi efektu ?
Gra z dnia na dzień chodzi mi po prostu gorzej. Nie wczytują się tekstury, czasem nie widać jaką broń trzymam i nie widzę przeciwnika bo on też mi się nie wczytał.
Gram na serwerach gdzie mam 33-37ms i 0%UP. Powtórzę się jak milion takich tematów - wszystko inne śmiga Apex niestety nie Frown 
Reinstalka, podłączanie sieci przewodowo, restart routera, stawianie routera tak blisko że mógłbym go wsadzić do konsoli - nie działa. 
Speedtesty nie wykazują żadnych anomalii. 
Człowiek chcę ponownie kupić przepustkę ale nie widzę sensu jak gra mimo że powinna to chodzi jak crap.

Pomocy!

Wiadomość 3 z 5 (332 wyświetleń)
★ Guide
@nfoudre Na szczęście już wychodzi wersja na telefon. Kto by się przejmował że pierwotna platforma sobie nie radzi. Boli mnie to strasznie że działanie gry bardzo często jest dziełem przypadku i tak na prawdę mam 50/50 że dzisiaj zagram bez większych problemów.
Wiadomość 4 z 5 (322 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi

[ Edytowane ]
EA Staff

Hej @nfoudre,

 

Dzięki za informacje na temat tego czego doświadczasz w grze Apex Legends.

 

Pomocne mogą okazać się dodatkowe informacje, żeby prawidłowo zdiagnozować źródło Twoich problemów.

 

Na jakiej platformie grasz w grę? Napisałeś o problemie z wczytywaniem tekstur i innych elementów w grze, czy opóźnienia w rozgrywce pojawiają się zawsze kiedy napotykasz na te problemy? 

 

Dodatkowo, odnosząc się do stawiania routera blisko konsoli, zawsze jeżeli tylko to możliwe zalecane jest połączenie kablowe. Jego zaletą jest dedykowana przepustowość, szybszy transfer danych, niezawodność - stała prędkość i niższe opóźnienia. Dlatego, jeśli masz taką możliwość, polecam podłączenie się za pomocą kabla Ethernet. 

 

footer.png

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 5 z 5 (295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem