Dot.: Lagi w grze Apex Legends

autor: MazurcatPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★ Novice
@STEW_R0IDS Przez Jitter może również występować utrata pakietów
Wiadomość 11 z 20 (1 160 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★ Novice

Rozwiązał ktoś ten problem z tmobile i może coś napisać o tym?

Wiadomość 12 z 20 (1 155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★ Apprentice
@PL_Bl4ckW0lf owszem, ale nie w tym przypadku

inne gry działają dobrze w tym samym momencie, problem występuje tylko jeżeli pakiety wysyłane są wykorzystując jako pośrednika konkretne serwery, na które jest wysyłany zbyt duży ruch i są przeciążone

wystarczy, że zainstalujesz sobie jakiegoś darmowego VPN'a np. windscribe i zobaczysz, że packet loss zniknie ale z racji tego, że jest darmowy i dużo ludzi z niego korzysta to też możesz tam spotkać lekkie lagi

w całości problem wyeliminujesz pewnie korzystając z np. drogiego Express VPN'a, ale to się nie kalkuluje
Wiadomość 13 z 20 (1 148 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★★ Novice

czy masz faktycznie potwierdzone te adresy tych serwerów ? Czy one również tyczą się konsoli xbox one ? ponieważ też walczę z EA o adresy ale niestety nie są wstanie mi podać Frown  ?   Internet światłowód z kabla do konsoli 400 mbs download  oraz  20 mbs upload . Gra czasem chodzi dziwnie jakby klatkowała ? O dziwo nie posiadam czerwonych ikonek podczas ładowania gry a latencja wacha się podczas rozgrywki pomiędzy 30 a 70 ms . 

Wiadomość 14 z 20 (1 131 wyświetleń)

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★★ Novice

Czy masz potwierdzone poniższe adresy serwerów ? czy one również tyczą się konsoli xbox one ? 

Też walczyłem z EA aby podali mi adres serwera lecz nie byli w stanie Frown jak mogę sam namierzyć adres serwera z którym się łaczę z konsoli gram zawsze na Frankfurt 2 , proszę poocy!

Wiadomość 15 z 20 (1 130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★★ Novice
@GabrielCagePL proszę podpowiedz jak mogę sprawdzić z którymi serwerami się łączę podczas rozgrywki - nie wiem jak się za to zabrać ?
Wiadomość 16 z 20 (1 049 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★★★ Novice
@MazurcatPL Troszkę jest to skomplikowane bo trzeba mieć mini apkę która wysłuchuje danego portu i na podstawie tego ustalasz adres z tym, że to nie jest jeden adres IP a cała pula adresów dla danego regionu. Jeśli masz konsole to obawiam się że takiej możliwości mieć nie będziesz. Dodali teraz możliwość włączenia w grze wglądu na bieżąco statystyk połączenia Ping , pocket loss, czy choke. I sprawdzic czy klatkuje w momentach kiedy są skoki pingu lub pocket loss to ci powinno pomoc zdiagnozować gdzie leży problem
Wiadomość 17 z 20 (1 043 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★★ Novice

Ok, dziękuję. Rozumiem . Opcje w grze mam zawsze włączone i nigdy mi tam utraty pakietów nie pokazało. Natomiast może możesz wytłumaczyć co one konkretnie oznaczają ? Latencja to ping , FPS to klatki na sekunde , packed loss to utrata pakietów - zawsze 0%. A co oznacza skład ?Możesz opisać co oznaczają te opcje . Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Wiadomość 18 z 20 (1 038 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★★★ Newbie

Zainstaluj Apexa na steam to lagi przestana bywać na apexie na oryginie i na steam też nie ma 

Wiadomość 19 z 20 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi w grze Apex Legends

★ Guide
@novy86PL ty to chyba z EA jesteś a dla @MazurcatPL mam rozwiązanie które sam stosuję. Otóż nie gram na frankfurcie bo te są najgorsze zawsze jakaś belgia albo amsterdam
Wiadomość 20 z 20 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem