Dot.: Lagi podczas gry

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Lagi podczas gry

★★★★ Novice

Cześć, od Fify 18 zmagam się z problemami odnośnie lagów w meczu. Piłkarze latają jak chcą, są opóźnieni a do tego dochodzą jeszcze inne lagi. Kontaktowałem się z pomocą EA, wykonywałem ich polecenia lecz nic z tego. Liczę na Was, że mi pomożecie Standard smile

Wiadomość 1 z 5 (520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi podczas gry

★★★★ Guide

Witaj!

 

Potrzebne są jakieś dane, niż tylko opis tego,że masz lagi. Na początek warto byś powiedział jakiej platformy używasz. Jeśli Origin to poproszę Dxdiag.

Dodatkowo czy robiłeś wszystkie kroki z tego tematu? Warto spróbować bo często ludzie mówią, że odblokowali porty, po czym zadając im konkretniejsze pytanie, okazuje się, że ślepo mówili o odblokowaniu, a naprawę nawet tam nie zajrzeli. W dodatku jakiego dostawcy masz internet? Z orange box występował problem i tam potrzebna była większa kalibracja ich routera.

Wiadomość 2 z 5 (488 wyświetleń)

Dot.: Lagi podczas gry

★★ Guide

Jeśli grasz na PC i masz Radeona to witam w klubie..

Wiadomość 3 z 5 (467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi podczas gry

★★★★ Novice
Sorka, że tak długo.
Platforma to pc, odnośnie odblokowywania portów to mam zamiar to robić dopiero, dostawca internetu to integra.
Wiadomość 4 z 5 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi podczas gry

★★★★ Novice

Dołączam jeszcze dxdiag.

Wiadomość 5 z 5 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA