Dot.: Lagi/ Problemy z modami

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Lagi/ Problemy z modami

★★★ Novice

Witam, od kilku dni występują u mnie dwa problemy. Zdaje się, że wykorzystałam już każdy sposób by je rozwiązać, ale żaden nie dał żadnego skutku. 

Pierwszy problem to lagi. Gdy wchodzę na Simsy bardzo często zdarza się, że gra się zacina i niestety muszę zresetować laptopa za pomocą guzika. Gdy gra jakimś cudem się załączy, strasznie laguje. Co prawda mogę normalnie grać, ale jest to uciążliwe. 

Drugi problem załączyłam jako zdjęcie. Korzystam z kilku modów i zauważyłam pewien błąd z włosami. Gdy mój sim jest "szczęśliwy" włosy na miniaturce zmieniają kolor i jakość, oraz zwykłe okulary zmieniają się na przeciwsłoneczne. 

Próbowałam rozwiązać to odinstalowując grę, sam Origin, zmieniając grafikę, ale nic nie pomogło.

Proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 2 (369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lagi/ Problemy z modami

Community Manager

Hej @Acedrid

 

Jeżeli chodzi o zainstalowane mody, to niestety ale nie będę mógł w stanie z nimi pomóc :/. Sugerowałbym w zasadzie odinstalowanie ich na czas rozwiązywania problemu. Przechodząc do samego rozwiązania, to jakie dokładnie kroki wykonałaś? 

 

Tutaj przygotowaliśmy kilka rozwiązań, które po zastosowaniu rozwiązują problemy w większości przypadków Standard smile. Prześlij nam również plik DxDiag, możliwe że tam znajdziemy przyczynę Twoich problemów. 

Wiadomość 2 z 2 (327 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem