Ładownie w nieskoczoność

autor: liuzik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ładownie w nieskoczoność

★★★ Newbie

Za każdym razem gdy włączam gre, muszę czekać aż mnie wyrzuci, na czrnym ekranie ładowania fpsy spadają do 9 i ładuje się i ładuje aż w końcu mnie wyrzuci klikam kontynuuj i gra dopiero wtedy ładuje się noramlnie

 

Wiadomość 1 z 8 (653 wyświetleń)

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

Community Manager

Hej @liuzik 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

Wiadomość 2 z 8 (576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

★★ Novice

Mam dokładnie taki sam problem próbowałem przeinstalować grę kilkukrotnie, problem występuje i przez steam i przez origin. Po uruchomieniu wciskamy kontynuuj i gra ładuje się 3-10 min po czym wyskakuje błąd jak w załączniku, potem po kliknięciu kontynuuj gra odpala się bez problemu ale w grze przy zmianie trybu np z ranked na arena gra się zacina na kilka minut po czym wyrzuca powyższy błąd ( nie zawsze tak jest) . Odpalanie gry za pomocą administratora czyszczenie plików, nic nie pomaga. Problemem nie jest karta graficzna ani połącznie, próbowałem i na przewodowym i po wifi. Dodam że w drużynie gra nie chciała się wyszukać w ogóle, natomiast solo udało mi się wystartować. po rozpoczęciu gry nie ma żadnych problemów ale uruchomienie jej lub późniejsza zmiana trybu graniczy z cudem. Proszę o szybką pomoc!

Wiadomość 3 z 8 (551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

EA Staff

Hej @NRG_DuDi@liuzik

 

Sprawdźcie  informację zawarte przeze mnie w tym wątku

 

Ponieważ problem (code:net) jest bardzo ogólnym błędem, który dotyczy problemu połączenia, na tę chwilę nie łączę obu wątków. W przypadku @NRG_DuDi udało mu się połączyć solo. Dlatego przypuszczam, że problem może dotyczyć czegoś innego niż w przypadku, kiedy gry wcale nie da się uruchomić.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 4 z 8 (514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

★★ Novice

Mam ten sam błąd co @NRG_DuDi zmiana serwera nie pomaga.

Wiadomość 5 z 8 (486 wyświetleń)

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

★★ Novice

https://www.youtube.com/watch?v=SZHPjKDwWJo znalazlem sposob ktory u mnie zadzialal 

Wiadomość 6 z 8 (463 wyświetleń)

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

★★ Novice

Niestety u mnie to nie pomogło Frown 

Wiadomość 7 z 8 (395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładownie w nieskoczoność

★★ Novice

Ja przed tym zaktualizowalem jeszcze procesor, karte graficzna i plyte glowna. Do tego probowalem odpalenia gry w oknie. Naprawialem pliki gry. Jezeli masz gre na steam to sprobuj na originie, bo u mnie na steam nic nie pomagalo. Jedyny plus apexa na steamie u mnie byl taki, ze tam pobieranie bylo z normalna predkoscia 50MB/s a na origine 16MB/s. Nie pamiętam wszystich sposobów jakie testowalem bo meczylem sie z tym okolo 6msc, te wymienione przeze mnie powyzej to sa te ktore ostatnio testowalem

Wiadomość 8 z 8 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem