Łączenie konta Origin z kontem Steam

autor: AsriiL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Łączenie konta Origin z kontem Steam

★ Novice

Po pre-downloadingu Apexa na Steamie i uruchomieniu go na tejże platformie, nie miałem żadnej możliwości powiązania konta Steamowskiego z kontem Origin, na którym mam już ponad 200 level i młotki na wszystkich postaciach (oprócz Rampart i Horizon (obviously)). Miałem wcześniej połączone konta, w tamtej basic wersji (co dodawało znajomych) ale jak rozwiązałem dzisiaj, nie mogłem też podłączyć spowrotem. Podsumowując, wyrażę się przysłowiem, jak się nie obrócisz, d*pa z tyłu

Wiadomość 1 z 4 (1 683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Łączenie konta Origin z kontem Steam

★ Novice

Z tego co widzę, jest to problem związany z wcześniejszym połączeniem konta do innego konta origin
Jest możliwość, nie wiem, chociażby usunięcia tego wcześniej połączonego konta, by dało się je spowrotem połaczyć z odpowiednim?

 

Wiadomość 2 z 4 (1 673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Łączenie konta Origin z kontem Steam

★★★ Newbie

Podpinam się pod problem. Strona zgłaszania błędu sugeruje, aby w takiej sytuacji zalogować się na te konto, na które omyłkowo połączyliśmy Apexa ze Steamem, a potem nawiązać kontakt. No to właśnie to zrobiłem, próbuję znaleźć możliwość kontaktu, a jedyne co mi sugeruje strefa pomocy, to szukanie rozwiązania w EA HQ. Jak mam znaleźć rozwiązanie tego problemu na forum, skoro ewidentnie muszę zgłosić po prostu konto, które ma być odlinkowane? Dlaczego nie można po prostu napisać mail do supporty na konkretyn temat, tylko liczyć na to, że ktoś wejdzie na forum się zainteresuje? 

Wiadomość 3 z 4 (1 656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Łączenie konta Origin z kontem Steam

★ Novice

Dostałem odpowiedź mailową od pomocy i niestety nie ma możliwości odłączenia kont, a nawet usunięcie tego źle podłączonego konta nie wystarczy.
Trochę F, ale mam nadzieję, że "jeszcze" nie ma możliwości.

Wiadomość 4 z 4 (1 643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem