Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

autor: JarekPeet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam.

Wczoraj, a własciwie dzisiaj w nocy ok godz 01.00 chciałem dokonać zakupu Fifa Points. Wybrałem sposób płatnosci, wykonałem przelew bankowy tak samo jak to robilem przez origin. Tym razem jednak kupowałem przez aplikacje Web App. Po wykonaniu przelewu pieniązki z konta zostaly wysłane a ja otrzymałem powiadomienie o jakimś bledzie. Nie do konca jestem pewny ale chyba chodzilo o blad z wyborem płatnosci. Do tej pory nie otrzymalem zadnych punktow. Co mam teraz zrobic? Gdzie napisac o zwrot pieniedzy lub doładowanie fifa pointsow.

Wiadomość 1 z 41 (6 070 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

Community Manager

@borian52 @JarekPeet @MicCievicius @Szlafrok97 @jancusiek @majtekmr @popek009 @dolarinho01 @szakal795 @Mordziaty1991 @DanteRoula @xXxMatusxXx

 

Tak jak wspomniała @EA_Ataashi pracujemy nad rozwiązanie problemu z płatnościami za pomocą DOTPAY (nie odnotowaliśmy przypadków związanych z wykonywaniem transakcji za pomocą innym form). Niestety nie jesteśmy też w stanie podać informacji na temat czasu potrzebnego do rozwiązania problemu. Co za tym idzie nie możemy zagwarantować, że problem zostanie rozwiązany przed zakończeniem promocji TOTY. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania związane z tym problemem, wszelkie aktualizacje znajdziecie tutaj. Konsultanci pracujący na telefonach, nie będą w stanie przyspieszyć waszych transakcji lub przypisać zawartości do waszych kont. 

 

Dla lepszej widoczności oznaczam moją odpowiedź jako rozwiązanie. 

 

Dziękujemy za waszą cierpliwość w czasie, kiedy pracujemy nad rozwiązaniem problemu :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 36 z 41 (6 519 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★★ Novice

Sytuacja sie powtórzyła !!! Proszę o pomoc. Jak mam potwierdzic ta transakcje?
fifa points.png

Wiadomość 2 z 41 (6 043 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★ Novice

mam dokładnie to samo dzisiaj okolo 12 zakupilem A masz transakcje potwierdzoną w emailu?

 

Wiadomość 3 z 41 (6 026 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★★ Novice

Jasne, ze tak

Wiadomość 4 z 41 (6 016 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★ Novice

nwm ja jutro do nich dzwonie

 

Wiadomość 5 z 41 (6 011 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★ Novice

Też mam ten problem. Napisz jak coś się rozwinie

Wiadomość 6 z 41 (6 004 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★★★★ Novice
Dokładnie to samo mam . Kupiłem w piątek przez przelew z ipko i pierwszy raz mi się tak zdarzyło jutro będzie telefon do nich.
Wiadomość 7 z 41 (5 989 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★ Apprentice

U mnie to samo czekam na fifa pointsy od piątku około 11.30 .

Zrobiłem zgłoszenie i czekam na telefon od Nich.

Wiadomość 8 z 41 (5 974 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★ Apprentice

Sprawa wygląda następująco od piątku mają problemy z transakcjami DotPay. Przelew zostaje wykonany ale nie przelany na konto EA starają się naprawić tą sytuacje i po prostu trzeba czekać. 

Wiadomość 9 z 41 (5 966 wyświetleń)

Dot.: Kupiłem fifa points i ich nie dostalem

★★★ Novice

A napisali ile to moze potrwac? I czy gdy naprawia to wszyscy dostana swoje FP?

Wiadomość 10 z 41 (5 955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA