Dot.: Problem z padem

autor: Fifa19l-luzik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Jak biore gałke w dól to idzie w góre jak do gory to idzie w dól pomocy Standard smile 

Wiadomość 1 z 11 (460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kontroler

★★ Novice

Zrobiłem formata kompa i dziala wszystko 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 11 (418 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kontroler

★ Apprentice
@fabianeq3 jeżeli nie masz kontrolera od xbox360 lub one to nic nie poradzisz. kupilem około 3 padów nieoryginalnych. oryginalny od ps4 czy ps3 też nie bedzie chodzil. kupilem od xbox 360. oryginalny 200zł na przewodzie 3 metry a 250zł na usb kosztuje. problem znika odrazu. zadne aplikacje nie pomagaja przy nie oryginalnych padach.
Wiadomość 2 z 11 (436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kontroler

★★ Apprentice
@energyyyy12345 Witam nie siejcie ludzie popłochu jaki pad tylko od xbox.Ja jakoś gram na wszystkich od 20 zł do 250 i nigdy nie było problemuStandard smileCZY TO TRUST ZA 2 DYCHY Z CAREFOUR CZY OD XBOX WSZYSTKIE SMIGAJĄ!Więc powtarzam po raz kolejny to nie wina gry tylko prawdopodobnie coś z systemami co macie na kompie.I tyle pozdrawiam
Wiadomość 3 z 11 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kontroler

★★ Novice

Zrobiłem formata kompa i dziala wszystko 

Wiadomość 4 z 11 (419 wyświetleń)

Dot.: Kontroler

★★ Apprentice
@fabianeq3 Wiedziałem,że to nie wina pada tylko całego systemu.Zajmuje się naprawą laptopów PC i wiem co jest na rzeczy.Skoro u ciebie zadziałało po tej operacji to znaczy,że to było problemem.Miłego graniaStandard smile
Wiadomość 5 z 11 (409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z padem

★ Novice

Witam, mam problem z padem, konkretniej logtech f310. Wczoraj podczas rozgrywki zaczął mi wariować prawy analog, więc zresetowałem grę, odłączyłem i podłączyłem na nowo pada i od wczoraj tak jakby przyciski mi się pomieszały, A działa jako B i na odwrót, X jako Y, lb jako lt, rb jako rt, ponadto prawy analog w ogóle nie działa w grze, a w menu wariuje cały czas i jest tak jakby na stałe wciśnięty " w dół " przez co w ogóle ciężko się poruszać w menu, próbowałem reinstalować grę, sterowniki, w aplikacji monitorującej pada nie wyskakuje żaden błąd i wszystko jest jak należy. Nie wiem czy kupować już nowego pada, czy jednak uda się to naprawić, z góry dziękujęStandard smile(Jeżeli jest post z identycznym problemem to prosiłbym o wskazanie na niego. Sam się nie mogłem takiego doszukać, pozdrawiam)

Wiadomość 6 z 11 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Velajuel21Na forum już nie 1 raz był taki problem więc kolejny post zasyfia te forum niepotrzebnie.Przejrzy inne posty tam są rozwiązania!

Wiadomość 7 z 11 (407 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem

★ Novice

Poprzegladalem posty, z tym, ze nie działają tamte metody 

Wiadomość 8 z 11 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem

★★ Apprentice
@Velajuel21 sprawdzałeś na innych padach?przeinstalowywałeś system?formatowałeś dysk?
Wiadomość 9 z 11 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem

Witajcie @Fifa19l-luzik  @Velajuel21 

 

Przeniosłem wasze wpisy do tego tematu w którym jest ten sam problem.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 10 z 11 (386 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA