Kolekcjoner - problem z trofeum

autor: krakersik0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kolekcjoner - problem z trofeum

★★★ Newbie

Witam,

 

Nie znalazłem powiązanych tematów na w/w problem więc piszę w tym miejscu. Problem polega na tym że zebrałem wszystkie sekrety i skrzynie w grze, posiadam komplet skórek, kolorów i części miecza świetlnego (nic nie mam zablokowane w menu), jednak trofeum nie mam (posiadam też wszystkie ulepszenia mocy i hp). Teraz ciekawsza część Standard smile

Na planecie Zeffo przy mapie Miejsce katastrofy pisze że mam zaliczone 7/8 skrzyń, myślę ok sprawdzę na youtube gdzie jest brakująca. Co się okazało mam wszystkie otwarte, wiec dla pewności przeleciałem mapę i policzyłem otwarte skrzynie i jest ich 8.

Problem pojawił się też na następnej mapie tj. Wrak Venatora gdzie mam zebrane wszystkie 3 sekrety jednak gra zaliczyła jedynie 2/3.

Zdaję sobie sprawę że z tego powodu nie dostaję osiągnięcia, ale możne ktoś z Państwa czytających ten post spotkał się z podobnym problemem i zna rozwiązanie. Niestety zbieranie wszystkich skrzyń i sekretów trochę zajmuje i mam nadzieję że nie będę zmuszony do robienia tego od nowa.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (546 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kolekcjoner - problem z trofeum

Community Manager

Hej @krakersik0 

 

Ostatnia aktualizacja wprowadziła poprawkę związaną ze skrzyniami: 

 

Licznik skrzyń na niektórych planetach nie działał prawidłowo; błąd został wyeliminowany.

 

Upewnij się, że pobrałeś najnowszą aktualizację i sprawdź czy skrzynie/sekrety zostały zaliczone Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem