Kody bezpieczeństwa

autor: bratczjo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kody bezpieczeństwa

★★★ Newbie

Witam. Dzisiaj przyszedł mi mail z kodem bezpieczeństwa do konta, a na pewno go nie generowalem. Zalogowałem się, zmieniłem hasło i za kilka godzin przyszedł kolejny mail z kodem bezpieczeństwa. Czy może to być jakiś błąd od strony technicznej, czy ktoś próbuje się logować na moje konto i generuje ten kod ?

Wiadomość 1 z 4 (2 824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kody bezpieczeństwa

[ Edytowane ]

Witaj @bratczjo 

 

Jeżeli nie ustawiałeś konta z podwójnym zabezpieczeniem, co oznacza generowanie kodu bezpieczeństwa przy każdej probie logowania na konto, to doradzam jak najszybszy kontakt z doradcą EA. Tylko bezpośredni kontakt może wyjaśnić sytuację.

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

Tel. +48 (22) 397 08 40 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (2 813 wyświetleń)

Dot.: Kody bezpieczeństwa

★★★ Newbie

Mam ustawione podwójne zabezpieczenie, z tym że dziś na równo nie logowałem się w żaden sposób, a kod przyszedł.

Wiadomość 3 z 4 (2 805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kody bezpieczeństwa

@bratczjo 

 

Dlatego jedynie doradca EA może pomóc Ci rozwiązać problem.

 

Jak wyżej podałam, możesz skontaktować się na dwa sposoby:

 

1. Za pomocą strony https://help.ea.com/pl/

2. Telefonicznie +48 (22) 397 08 40 - polska linia otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (2 795 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem