Kod fullscreen

autor: 123456787656767u
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kod fullscreen

★★★ Newbie

Po wpisaniu kodu fullscreen gra mi nie działa. 

Gdy włączam gre jest biały ekran i nic nie działa. Pomocy robiłam już wszystko 

Wiadomość 1 z 2 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Kod fullscreen

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@123456787656767u

1. Najpierw wejdź na Origin /Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke TS4 - opcja "wlascwości'
Jak w to wejdziesz bedziesz miala opcje wylaczenia Origin w grze.
Wyłącz.to. zrestartuj swoj komputer i sprawwdź czy dalej masz ten bład.

2. Jesli to nie pomoze idź do folderu The sims 4 w Dokumentach i przenieś /wysuń myszką caly ten folder na ekran komputera..
Sciezka do tego folderu w Win10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4

 

3. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin/Moja biblioteka gier -prawym myszy na okladke TS4 - opcja Napraw
Następnie włącz gre i jesli gra sie wlaczy, to utworzy nowy czysty folder gry w Dokumentach,
Daj znać czy gra sie wlaczyła bo teraz trzeba bedzie odzyskac twoje zapisy i biblioteke

4.  Jesli gra się nie właczy proszę podaj tutaj DxDiag twojego komputera, (jesli jestes na Windowsie) bo to moze byc problem karty graficznej
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/td-p/5923956

5 . Uwaga na temat opcji ekranu "okienkowy" czy full csreen
Screen zmenia sie albo w opcjach gry albo na stronie Origin - nigdy kodem. Gra przez default bedzie sie zawsze otwierać jako full screen.
Aby zmienic to na tryb okienkowy robisz to albo w opcjach gry - ustawienia grafiki a jesli nie możesz wejsc do Menu Gry robisz to na Origin,
Otwierasz Origin .Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke TS4 - opcja Wlasciwosci gry
Nastepnie wybierasz Zaawansowane opcje uruchomienia
Nastepnie w polu Argumenty wiersza polecen wpisujes
-w
potem Zapisz

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 2 (677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem