Kod błędu: 918

autor: Pe100
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod błędu: 918

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Dzisiaj włączam grę a tutaj status OFFLINE i przy próbie połączenia taki oto żart się pojawia .... dzięki EA Standard smile

Czy ktoś miał coś takiego ? jak to naprawić ?

Platforma PC / Windows 8.1 / sterowniki aktualne / wczoraj jeszcze działało bez problemu ... internet działa jak żyletka

 

EDIT::

Jak się okazuje problemy są globalne pokazuje to : Status Origin na świecie

Można też sprawdzić guzik z Origin outage chart gdzie widać ilość raportów o problemach z Origin

Wiadomość 1 z 11 (5 017 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod błędu: 918

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@EA_Odix

 

dzięki za info, ale niestety od samego obserwowania oficjalnych kanałów wyzwania dzienne w grze się nie zaliczą - tracimy przez to nagrody!

 

EDIT:

godz. 22:00 u mnie gra w końcu zadziałała :D

Dziękujemy panom "technikom magikom" !

 

-OFFTOP-

Po błędzie 918 pojawił się kolejny błąd 1066 opisany poniżej

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Kod-bledu-1066/m-p/6680244/highlight/false#M600

W moim przypadku "błąd 1066" zniknął sam po pewnym czasie, bez zmian z mojej strony.

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 11 (5 105 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kod błędu: 918

★★★ Newbie
mam ten sam problem
Wiadomość 2 z 11 (4 984 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu: 918

Hej,

Aktualnie występują problemy z połączeniem w większości gier EA. Studio pracuje, aby naprawić je jak najszybciej.

We're aware of connectivity issues with our games and problems with , and we are working to resolve them. We'll let you know when we have more info. ~ EA HELP

Wiadomość 3 z 11 (4 980 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu: 918

★★★★★ Newbie

Mam tak samo na PS4. Jakiś czas pograłem, następnie występowały błędy z dostępem do broni, co chwile wywalało z servera a następnie całkiem rozłączyło i nie da się połączyć. To jest błąd od EA i podobno pracują nad ich rozwiązaniem. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenia że w tej grze jest trochę tych błędów...

Wiadomość 4 z 11 (4 978 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu: 918

★★★ Newbie

No dojebanej * mać mam to samo na ps4

Wiadomość 5 z 11 (4 976 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu: 918

★★ Apprentice

Revan2000s dzięki za info ... mam nadzieję że jakoś zostanie to zrekompensowane, bo czas leci a wyzwania same się nie zrobią.

Już kiedyś miałem tak, że z winy EA nie zrobiłem dziennego wyzwania i ominęły mnie cenne nagrody ...

Wiadomość 6 z 11 (4 966 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu: 918

★★★★★ Newbie

mam to samo na xbox one?

coś dzieje się w temacie?

Wiadomość 7 z 11 (4 957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu: 918

★★★ Newbie

mam to samo , w battlefield 1 też jest tak samo

Wiadomość 8 z 11 (4 935 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu: 918

Community Manager (retired)

@natec75 @Pe100 @misiek0584 @60u1tafo6xdj @walteriusz

 

Niestety doszło do fizycznego uszkodzenia infrastruktury, dlatego prosimy o cierpliwość i obserwowanie naszych oficjalnych kanałów.

 

Wiadomość 9 z 11 (4 930 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu: 918

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@EA_Odix

 

dzięki za info, ale niestety od samego obserwowania oficjalnych kanałów wyzwania dzienne w grze się nie zaliczą - tracimy przez to nagrody!

 

EDIT:

godz. 22:00 u mnie gra w końcu zadziałała :D

Dziękujemy panom "technikom magikom" !

 

-OFFTOP-

Po błędzie 918 pojawił się kolejny błąd 1066 opisany poniżej

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Kod-bledu-1066/m-p/6680244/highlight/false#M600

W moim przypadku "błąd 1066" zniknął sam po pewnym czasie, bez zmian z mojej strony.

Wiadomość 10 z 11 (5 106 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem