Dot.: Kod błedu 216

autor: narutokun397
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kod błedu 216

★★★ Newbie
Witam mam problem z grą battlefront 2 a mianowicie gdy chce dołaczyć do gry to zaczyna sie ładować do 25% no i wyskakuje bład 216 problem ten mam od 3 tygodni i nic w internecie na temat rozwazana tego problemu nie ma a próbowałem juz zmienić internet i nic, usunołem i zainstalowałem na nowo i nic prosze o pomoc mam ps4 jak by to coś pomogło
Wiadomość 1 z 6 (3 364 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Kod błedu 216

Hej,

Na początek zajrzyj do poniższych artykułów i wykonaj opisane tam kroki, które powinny rozwiązać tego typu problemy z połączeniem.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki - Playstation
  3. Otwieranie portów - Battlefront II

Jeśli otworzenie wszystkich wymaganych portów oraz wykonanie reszty kroków nie rozwiąże problemu, wykonaj test UOTrace i wyślij mi jego wyniki w wiadomości prywatnej. (dla lepszej przejrzystości na początek zamieść wynik w notatniku i dopiero załącz plik do wiadomości)

 

 

Wiadomość 2 z 6 (3 356 wyświetleń)

Dot.: Kod błedu 216

@narutokun397

W raporcie widać, że występują straty pakietów oraz ping ma bardzo duże wahania. (1342ms 133ms 6% 98 / 105 26ms / 1342ms, 123ms 111ms 5% 98 / 104 54ms / 903ms, 196ms 202ms 4% 97 / 102 136ms / 1210ms)

Skontaktuj się ze swoim dostawcą internetu oraz pokaż mu wynik testu UOTrace bo problem wydaje się być po jego stronie.

Wiadomość 3 z 6 (3 350 wyświetleń)

Dot.: Kod błedu 216

★★★ Newbie
Dobrze spróbuje sie skontaktować
Wiadomość 4 z 6 (3 344 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Kod błedu 216

★★★ Newbie

osobiscie mi tez sie tak dzieje i nie wiem co zrobic

a problem ten utrzymuje sie od 2 tygodnie nie moge wogule grac w ta gre

 

Wiadomość 5 z 6 (1 727 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Kod błedu 216

Community Manager

Hej @TISU2005 

 

Upewnij się, że wykonałeś kroki podane przez @Revan2000s związane z optymalizacją połączenia internetowego. Jeśli to nie rozwiąże Twojego problemu, załóż nowy wątek na forum, podając wszystkie szczegóły na temat problemu, który Cię spotkał. 

 

Z racji tego, że ostatni komentarz w tym wątku został udzielony 2 lata temu zamykam go. 

Wiadomość 6 z 6 (1 721 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem