Kod błędu:134:b378c837:4240d837

autor: DarkBlueSpider
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kod błędu:134:b378c837:4240d837

★ Novice

Przy próbie wejścia na parcele w grze The Sims 4 pojawia się komunikat: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 134:b378c837:4240d837. Zalecamy ponowne uruchomienie gry. Ponowne uruchomienie nie przynosi efektów.

Wiadomość 2 z 7 (1 978 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Kod błędu:134:b378c837:4240d837

★ Novice

Przy próbie wejścia na parcele w grze The Sims 4 pojawia się komunikat: Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 134:b378c837:4240d837. Zalecamy ponowne uruchomienie gry. Ponowne uruchomienie nie przynosi efektów.

Wiadomość 1 z 7 (1 952 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu:134:b378c837:4240d837

Witaj @DarkBlueSpider

 

I. Błąd ten związany jest z nieaktualnymi modami/CC.

 

W takiej sytuacji:

 

1. Wyjmij z gry folder Mods na pulpit komputera

 

2. Usuń z gry następujące pliki/foldery:

- cache,
- cachestr,
- onlinethumbnailcache,
- localthumbcache.package

 

3. napraw grę na Origin.

 

Przeczytaj poradnik i zastosuj się do jego wskazówek: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

II. Błąd także może być związany z cechą  "ukochaną", którą otrzymujesz za ukończenie aspiracji Przyjaciela świata. Czytaj tu: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Blad-wczytywania-gry-Kod-bledu-102-78b59511-184e6a4d-Z...

 

III. Błąd związany z numerem wymienionym przez ciebie analizowany jest także przez twórców gry: https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/CURRENT-ISSUE-PC-MAC-Error-code-134-b378c837/td-p/9205967

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 7 (1 961 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu:134:b378c837:4240d837

★ Novice
@danuta720 Wykonanie powyższych kroków nie przyniosło efektów. Problem nadal występuje.
Wiadomość 4 z 7 (1 955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod błędu:134:b378c837:4240d837

@DarkBlueSpider-  rozumiem, i współczuję.

 

Problem jest obecnie analizowany prze twórców gry.

Dopóki błąd nie zostanie naprawiony to spróbuj porady crinrict::

 

  • This is a known error code that is being looked into by Maxis. There is no ETA on when it will be fixed.
  • No amount of troubleshooting your general game will get the save to work
  • It might be possible to get the save to work by deleting certain families that cause the issues in the first place but it's often tedious work. I tested several saves trying that and had no luck even deleting all Sims and all lots.
  • Best to wait until it gets fixed. Maybe play another game meanwhile.
  • Don't delete your save, it's not lost. 
  • Start a new save to play until this error gets fixed although that seems that it can occur again any time. It might have to do with a certain playstyle or the reusage of certain families that are causing the error in the first place even if you place them in a fresh save. As I don't know what the actual cause is (it does seem to have to do with rabbitholes according to the LastException the game throws), I have no tips on how to prevent it.

Z tej strony: https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/CURRENT-ISSUE-PC-MAC-Error-code-134-b378c837/td-p/9205967/page...

 

Podałam Ci wszystkie możliwe rozwiązania oraz tematy związane z tym błędem.

 

W poprzednim poście, jako ostatni,  podałam Ci link do tego tematu z angielskiego forum AHQ, gdzie możesz napisać o błędzie, oraz kliknąć  pod pierwszym postem w opcję "ja też",

 

Jeszcze raz podaję ten adres: https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/CURRENT-ISSUE-PC-MAC-Error-code-134-b378c837/td-p/9205967

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 7 (1 946 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu:134:b378c837:4240d837

@DarkBlueSpider 

 

To jest automatyczna wiadomość, która często pojawia się, gdy masz błędy w grze. Niestety, w takim wypadku nie pomoże ponowne uruchomienie gry.

 

Zajrzyj do linków z mojego wcześniejszego postu, tam znajdziesz tymczasowe rozwiązanie oraz będziesz mógł napisać do twórców gry o swoim błędzie.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 7 (1 830 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu:134:b378c837:4240d837

★★★ Newbie

U mnie ten sam błąd. Zrobiłam wszystkie zalecenia z wcześniejszych postów. Czy teraz pozostaje poczekać aż EA naprawi błąd?

Wiadomość 7 z 7 (1 798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem