Kod Edycji Legionu Świtu

autor: Bartablo89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod Edycji Legionu Świtu

★★ Novice

Witam , otrzymałem dziś kod 16 cyfrowy na xbox one i nie mogę go tam aktywować ponieważ potrzebny jest 25 cyfrowy kod. W email nie otrzymałem żadnej instrukcji co do kodu , tutaj moje pytanie gdzie ten kod aktywować aby otrzymać dodatki w grze?

Wiadomość 1 z 7 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

Community Manager (retired)

Hej,

 

16 znaków to jest kod na PC, tak jak wspomniałeś na Xbox powinien mieć 25 znaków. Jeżeli nie udało się wymienić na tej stronie to obawiam się. że musisz wrócić do sprzedawcy. Przykro mi ale my nie mamy jak tego kodu dla Ciebie wymienić Frown

 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (233 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

Community Manager (retired)

Witaj @Bartablo89 

 

W celu wymiany kodu do zawartości bonusowej, przejdź TUTAJ. 

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 2 z 7 (240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

★★ Novice

Wyskakuje błąd , Wprowadzono kod w nieprawidłowym formacie. Wprowadź kod w formacie
XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

Mój kod ma 16 znaków , już wczoraj tego oraz innych sposobów próbowałem. Jak do tej pory nic nie mogę z tym kodem zrobić.

Wiadomość 3 z 7 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

Community Manager (retired)

Hej,

 

16 znaków to jest kod na PC, tak jak wspomniałeś na Xbox powinien mieć 25 znaków. Jeżeli nie udało się wymienić na tej stronie to obawiam się. że musisz wrócić do sprzedawcy. Przykro mi ale my nie mamy jak tego kodu dla Ciebie wymienić Frown

 

Wiadomość 4 z 7 (234 wyświetleń)

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

★★ Novice

Właśnie otrzymałem grę w wersji pudełkowej , w środku znajdował się poprawny kod 25 cyfrowy który aktywowałem , jednak nie mam pojęcia na co i do czego służy kod 16 cyfrowy w opisie na email mam tylko informacje że to przedpremierowe ulepszenie do Edycji Legiona Świtu. Temat myślę że można zamknąć.

Wiadomość 5 z 7 (233 wyświetleń)

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

Community Manager (retired)

Dziękuję za informację. Powodzenia w boju :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 7 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod Edycji Legionu Świtu

★ Novice

U mnie z kolei występuje inny problem z zawartością edycji Legionu Świtu : nie mogę pobrać cyfrowego OST ze strony EA mimo powiązania konta PS 4 z kontem EA :/ Any ideas?

Wiadomość 7 z 7 (204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem