Kary za opuszczenie meczu rankingowego

autor: ZaharyQS
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kary za opuszczenie meczu rankingowego

★★★★ Novice

Wystartowałem nową rozgrywkę na rankedach, jako że nie przydzieliło mi żadnego członka druży postanowiłem wyjść. Zostałem ukarany 10 minutowym zakazem gry. Wydaje się to kompletnie bez sensu.

Wiadomość 1 z 5 (351 wyświetleń)

Dot.: Kary za opuszczenie meczu rankingowego

Champion (Retired)
@ZaharyQS to zależy od tego, kiedy wyjdziesz z gry. Nawet, gdy dokonasz już wyboru postaci, gra wciąż będzie próbować znaleźć pozostałych członków drużyny. Jeśli opuścisz grę po rozpoczęciu sekwencji zrzutu, otrzymasz odpuszczenie przegranej. Jeśli jednak zrobisz to wcześniej, otrzymasz karę.
Więcej o grze rankingowej możesz przeczytać tutaj https://www.ea.com/pl-pl/games/apex-legends/news/ranked-series-4-details , dowiesz się między innymi kiedy możesz bezpiecznie opuszczać mecz
Wiadomość 2 z 5 (338 wyświetleń)

Dot.: Kary za opuszczenie meczu rankingowego

★★★★ Novice
@Rydzu2015 Nie było nikogo w składzie zamknęło sie okno z możliwością dojścia członka drużyny i wyszedłem. Nie przekonuje mnie twoja argumentacja, system powinien rozpoznać że nie ma nikogo poza mną w drużynie. Jest to oczywiste niedopracowanie gry. Nie mówiąc już o tym że nie gram rankedów z powodu ciągłego crashowania gry, w 4 sezonie co 3 mecz crasch i kara za porzucenie walki. Ale to pomijam bo rozumiem że tu trzeba by innego systemu kar za porzucenie.
Wiadomość 3 z 5 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kary za opuszczenie meczu rankingowego

Champion (Retired)
@ZaharyQS wydaje mi się że nie do końca przeczytałeś to co jest w linku.To jest wyjaśnienie twórców gry a nie moje.Postąpiłem tak samo jak Ty ale gdy znalazłem odpowiedź na oficjalnej stronie to po samotnym starcie w rankedach opuszczałem grę bez kary (przytrafiło mi się ze dwa razy, że przydzieliło graczy w trakcie lotu) Tak samo można bez kary opuszczać grę po tym jak zginiesz, przeczytaj to co podesłałem w linku.
Wiadomość 4 z 5 (307 wyświetleń)

Dot.: Kary za opuszczenie meczu rankingowego

[ Edytowane ]
★ Guide

@ZaharyQSkolega wyżej ma rację Jeżeli wylądujesz i po prostu polegniesz nawet tuż po starcie możesz nawet wyskoczyć poza mapę to wtedy po prostu dostajesz 0pkt za ospuszczenie przegranej. Niby słabo ale zawsze lepsze to niż dostanie bana

Wiadomość 5 z 5 (283 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem