Karty z mojego klubu zniknęły

autor: Piotreq2104
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★ Novice

I te wypożyczone karty w darmowej paczce(Pele Neymar )

 

Wiadomość 21 z 147 (584 wyświetleń)

Zgineli mi zawodnicy.zgonal mi ronaldo tots .oraz ikona gulit optimus

★★★ Newbie

Witam zniknęli mi że składu cr7 tots wymienny oraz gulit optimus Prime. Mam nadzieję że wrócą do mojego klubu

Wiadomość 22 z 147 (502 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

Mi zniknęły  Jadon Sancho future stars , Demirbay tots , Pele Mbappe (wypożyczenie) itd a dostalem T Hazarda zlotego i Emre Can tots Proszę o zwrot kart 

Wiadomość 23 z 147 (566 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★ Novice

podpisuje się pod słowa kolegow z góry. tak samo straciłem rzesze zawodnikiem 

ikonę Lehmanna

krossa sterlinga mane

wypożyczonych zawodnikowi i i dziesiątki innych zawodników 

Wiadomość 24 z 147 (558 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

Mi zniknęły  Jadon Sancho future stars , Demirbay tots  Zaha z wym fut, Pele Mbappe (wypożyczenie) itd a dostalem T Hazarda zlotego i Emre Can tots Proszę o zwrot kart 

Wiadomość 25 z 147 (562 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

Mnie również zniknęły karty m. In. Messi 99 i Suarez 98 które dopiero co kupiłem parę dni temu i dużo innych zakupionych czy zdobytych na sbc kart. Na liście transferowej, jak i w celach transferowych mam karty które sprzedawalem, kupowałem kilka tygodni temu. Zmieniły się logo stroje i stadion na takie które miałem ustawione w tamtym okresie. Coinsy chyba się zgadzają. Ale niewiem co dalej, boję się grać w cokolwiek. W moich poustawianych składach brakuje kart do gry.

Dzwoniłem na infolinię i Pani na infolinii oznajmiła że problem jest globalny i trzeba czekać bo pracują nad rozwiązaniem. Gram w futa już wiele lat Ale taki glitch to pierwszy raz widze. Mam nadzieję że wszystko wróci do normy, chyba że to celowe zagranie żeby ludzie szybciej przeszli na FIFA 20 

Wiadomość 26 z 147 (547 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Ja stracilem Salaha tots za fut champion, Aoura tots, Havertza tots, Ronaldinio prime, Roberto Carlos optimus i mase innych pobocznych kart. Na jakies 5-6 mln mnie capneli...

Wiadomość 27 z 147 (543 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

BTW Zywiec 99, mi wrocil messi tots 99, ktorego sprzedalem w zeszlym tygodniu. Moze to Ty go ode mnie kupiles, a teraz do mnie wrocil Wink

Wiadomość 28 z 147 (544 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@KLUBFC Haha, możliwe Standard smile za równe 2 bańki go kupiłem. Do mnie wrócił Mane tots i Nesta których sprzedalem w zeszlym tygodniu, kompletnie bezsensu. Suareza kupiłem wczoraj wieczorem, nawet meczu jeszcze nie zdążyłem nim zagrać :/
Wiadomość 29 z 147 (530 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

U mnie ta sama sytuacja, brakujące karty, cofnięty progresss na koncie i powrót sprzedanych oraz przepalonych kart

Wiadomość 30 z 147 (514 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA