Karty z mojego klubu zniknęły

autor: Piotreq2104
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★ Novice

karty wróciły ale nie wszystkie.  brakuje mi dalej Lehmanna. czy odzyskaliście wszustnie karty?

 

Wiadomość 121 z 147 (492 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Karty wróciły. Z wyzerowanymi stratami, na podstawowych pozycjach, bez stylów gry. 

Wiadomość 122 z 147 (521 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

U mnie też  wszysztko wróciło co do stylu gry no lipa trochę ale i tak nie jest źle mimo wszystko współczuję wszystko bardziej zaawansowanym gracza ode mnie że nieudało im się ukończyć a tym którzy lubią się pobawić przy tej grze życzę udanej zabawy na koniec Fify 19 

 

P.s w normalnych warunkach handlowych jeżeli zakupiony towar w trakcie użytkowania ulega awarii nie z winy użytkownika i problem uniemożliwia lub wstrzymuje wykonywanie czynności na danym produkcje to PR zaleca rekompensatę w celu zachowania dobrego imienia firmy.

Wiadomość 123 z 147 (505 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

W sumie chyba wszystkie , najważniejsze są w każdym razie poza tym że serwer wywala 😏

Wiadomość 124 z 147 (503 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

No tak, jest sobota, dział techniczny EA jest zamknięty... Liga weekendowa OSTATNIA trwa, a grać od tych pięciu dni do chwili obecnej nie mogę. Wciąż ten sam błąd. Pytam co teraz??? 

Wiadomość 125 z 147 (494 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@kemot0301 zgadzam się
Wiadomość 126 z 147 (484 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Karty wróciły,ale co z tego skoro nadal nie mogę ustalić składu, ponieważ wyrzuca mnie z FUT´a ...

Wiadomość 127 z 147 (473 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Cizek93 dokładnie mam tak samo... Coś czuję, że nikt z tym nic nie zrobi. Ja się pytam w takim razie co z liga weekendową? Kiedy ją zagramy? - w fifie 20 chyba, chodź ja po tej akcji mam coraz mniejsza ochotę na nową grę od EA... Nagrody za elitę oraz za pierwszą range DR dostanę za free bez grania? 

Wiadomość 128 z 147 (468 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Udało mi się zagrać mecz... Lecz niestety zagrałem mecz wyłącznie piłkarzami, których szanowne EA raczyło nam oddać. Mianowicie zrobiłem nowy skład, samych złotych piłkarzy, których ea oddało mi i udało mi się zagrać, jak tylko dodaje do składu swojego "starego" zawodnika to wywala mnie gra z futa. Może to ułatwi naprawić ten błąd... 

Wiadomość 129 z 147 (456 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★ Guide

mi teraz tez zniknely karty ktore dostalem ostatnio w paczce, chyba tylko te bo nie sprawdzalem reszty. Czy w EA nikt nie slyszal o czyms takim jak testy, ta firma potrafi chyba wszystko zepsuc 

Wiadomość 130 z 147 (432 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA