Karty z mojego klubu zniknęły

autor: Piotreq2104
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

Może jutro wpadnie paczka z 10 ikonami na wypożyczenie

 

Wiadomość 101 z 147 (575 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Ktoś coś już się dowiedział nowego w tym temacie? Zaraz rusza liga weekendowa, a ja przez to grać nie moge- jak sobie zrobię skład na konsoli i chce zagrać mecz to odrazu mnie wywala z serweru. Nosz kurr*** to jakaś kpina... 

Kiedy odzyskam moje karty?

Obym odzyskał karty takie jakie miałem, tzn jak były to sprzedawalne karty to też takie muszę otrzymać. 

Stracę postęp aktualny? Porobilem sobie screeny z ukonczonego sbc za Fabinio oraz za Eusebio.

 

Moim zdaniem powinno EA nam zostawić aktualny postęp tylko powinni nam oddać karty do aktualnego postępu. W ramach rekompensaty powinni coś nam dać do Fify 20 bądź fife 20 z powodu, że Fifa 19 już się kończy. 

Wiadomość 102 z 147 (539 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Dołączam zdjęcie... Ktoś też tak ma? Jak tak mam od 4 dni i czuję, że każdy z strony EA ma to głęboko w poważaniu, a rangi przepadają.

Dzwoniąc do pomocy technicznej EA co dzień od czterech dni to słyszę to samo...

 

Oni są od drobnych błędów i nie pomogą mi w niczym... To kto ma mi pomóc?! Sam mam sobie to naprawić czy jak?

Wiadomość 103 z 147 (532 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★ Apprentice

EA_Kuba Mam takie pytanko. Czy macie koncepcję jak to naprawić? Czy macie świadomość że im dłużej odwlekacie przywracanie stanu kont tym większe powodujecie problemy i dla graczy i dla was? Nie wiadomo co robić. Grać się nie da frustracja rośnie a Wy Badacie problem 4 dzień. Ja liczę tylko na to że przywrócicie stan mojego konta jaki był o godzinie 7.00 rano czasu polskiego w dniu 27 sierpnia 2019 roku i niczego więcej nie oczekuję.

Wiadomość 104 z 147 (526 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Asheser, mi już nie pasuje przywrócenie stanu konta z przed czterech dni ponieważ utracie mój aktualny postęp. Mi jedynie pasuje dodanie graczy których posiadałem do aktualnego stanu gry. Specjalnie będę robić jak najwięcej sbc, żeby mieć dużo nowych kart, jak one mi przepadną, to mam screeny jako dowody, że zrobiłem te karty i będą zmuszeni mi je oddać. Ja kupiłem grę, żeby grać więc gram, a to tylko ich problem co zrobić, żeby było dobrze. 

Wiadomość 105 z 147 (520 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@Wiktorek062016 czepiasz się, przecież BADAJĄ! 😀
Wiadomość 106 z 147 (496 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Novice
@EA_Kuba Dzieki za odpowiedź. Mnie trochę to uspokaja. W koncu jakis oficjalny komunikat. Wiemy, że EA nie wypiera sie. Kuba informuj nas o postępach.
Wiadomość 107 z 147 (494 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

TO JEST JAKAŚ KPINA CZEKAM 4 DNI

Wiadomość 108 z 147 (471 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Novice
@EA_Kuba 8
Brakuje mi
Heung min son 85ovr.
Fabinho 85ovr.
Mahrez 87ovr. (Inform)
Martial 87ovr. (Karta urodzinowa)
Lozano 82ovr.
Martinez 80ovr.
Wiadomość 109 z 147 (439 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Novice

Brakuje
Heung min son 85ovr.
Martial 87ovr. (Karta urodzinowa)
Mahrez 87ovr ( inform)
Fabinho 85ovr.
Lozano 82ovr


 

Wiadomość 110 z 147 (437 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA