Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

autor: rasti200
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

Czekałem na karty z mojego klubu i sie doczekałem ale serwer bo jak np tworze skład to mnie wywala z FUT i ja nawet nie moge zagrac meczu a jak odbieram karty które odzyskałem to mnie też wywala z FUT prosze o naprawienie mojego serwera bo to ostatnia liga wekendowa a chciałem zagrać

Wiadomość 131 z 147 (630 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

freefriz mam dokładnie to samo i podejrzewam, że spora grupa osób też tak ma... 

Wiadomość 132 z 147 (625 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

U mnie już działa wszystko

Wiadomość 133 z 147 (618 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Zazdroszczę, mi nie działa... Mogę grać tylko piłkarzami, których ea mi oddało, reszty nie mogę użyć bo mnie wywala z futa... 

Wiadomość 134 z 147 (604 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

Community Manager

Otrzymaliśmy informację o tym, że karty które zniknęły z kont niektórych użytkowników po ostatniej aktualizacji, zostały przywrócone. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość w czasie gry ten problem był rozwiązywany :eahigh_file:

Wiadomość 135 z 147 (2 378 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice
@EA_Kuba Rozumiem ,że problem z wyrzucaniem z serwerów nie zostanie już naprawiony ? Nie mogę wykorzystać zawodników ,ktorych odzyskałem po tygodniu bo mnie wyrzuca z serwerów właśnie
Wiadomość 136 z 147 (553 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Newbie

Po zwrocie kart dalej brak możliwości sklejenia składu i grania online ........

Wiadomość 137 z 147 (543 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

Community Manager

Hej @Cizek93 

 

Jeśli będę mieć informacje na ten temat dam znać. Póki co sprawdź czy rozwiązanie, które zaproponował @Wiktorek062016, związane z utworzeniem nowego składu zadziała również u Ciebie.

 

Usuń również pozostałe składy (jeśli masz taką możliwość), tak aby na Twoim koncie były tylko składy utworzone po przyznaniu kart które z Twojego konta zniknęły. 

Wiadomość 138 z 147 (540 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Newbie

Nie mogę wykorzystać zawodników (tych którzy nie zniknęli) do budowy nowych składów a pierwszego nie mogę usunąć 

Mam przy każdej próbie komunikat i wejście UT

^^wystąpił problem z połączeniem z serwerami FIFA Ultimate Team spróbuj ponownie ^^

Ręce opadają ......

Wiadomość 139 z 147 (527 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

@EA_Kuba niestety nie pomogło to z utworzeniem nowego składu... Mogę grać w squad battles oraz DR, lecz w ligę weekendową nie mogę grać nawet składem z kart, które ea oddało mi( odrazu mnie wywala). Kart, które miałem w klubie cały czas nie mogę użyć do niczego, grać nimi nie mogę, wstawić do składu nawet nie mogę bo mnie wywali z fut`a... Sbc nie mogę nimi zrobić bo wywali... Co dziwne, jak chce sprzedać kartę, która miałem w klubie to także mnie wywala z fut'a.

Wiadomość 140 z 147 (520 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA