Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

autor: StasSzymon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Novice

Także znikneli zawodnicy z tej paczki wypożyczenia z najlepszymi zawodnikami.

Wielu zawodników nie pamietam któży byli w mnie w klubie

Wiadomość 111 z 147 (834 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

@EA_Kuba 

Rozumiem, że problem powrotu kart nie został jeszcze rozwiązany, to już 5 dni bodajże, czy możemy się cokolwiek dowiedzieć o planach rozwiązania tej sytuacji. 

Straciłem TOTS Griezmanna, którego kupiłem za ok. 700 K. Ale najbardziej boli stracenie 4 kart piłkarzy Wymiana FUT, przez co nie mogę zrobić wymiany na Ikonę Prime. 

A nie ukrywam, że wraz z synami bardzo na nią czekaliśmy, by na koniec przygody z FIFA 19 zagrać jeszcze jakąś fajną ikoną... 

Wspólnie spędziliśmy wiele godzin na tym, by zrobić wszystkie taski związane ze zdobyciem wszystkich 14 kart wymiana FUT (wcześniej wymieniliśmy 4 na Courtois, ulubionego bramkarza chłopaków, pozostałe 10 miało być na ikonę). Teraz brakuje nam 4.  

Co mam powiedzieć synom, że ikony nie będzie, bo się coś popsuło? :/

Jest jakaś szansa, że zostanie wydłużony czas na wymianę kart FUT Swap z sierpnia? Termin dla tych SBC mija jutro...

Czy mogę już założyć, że nic się nie da zrobić, i 6 kart FUT Swap które mam, wymienić na cokolwiek innego wartościowego, żeby mieć z nich cokolwiek?

 

Słabo to wygląda, naprawdę... Frown

Wiadomość 112 z 147 (816 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

FIFA jako gra jest grą rodziną można by się pokusić i nazwać pokoleniową o ile dorośli rozumieją że problem istnieje tak dziecko nie akceptuje takiej sytuacji i proszę pamiętać drogie EA że te dzieci to wasi przyszli klienci których już na starcie zrażajcie do siebie marketing i PR kuleje .

Wiadomość 113 z 147 (808 wyświetleń)

Utracona karta

★★★ Newbie

Po uruchomieniu gry w dniu 29.08.2019 r. zauważyłem, że w podstawowym składzie brakuje karty Fernandihno z drużyny sezonu - łączna nota 93. Karta kupiona około tygodnia wcześniej. Po przejrzeniu posiadanych kart okazało się, że posiadam kilka kart zawodników, które w tym czasie albo sprzedałem albo wymieniłem w W B S. Tak jakby gra cofnęła się w czasie. 

Wiadomość 114 z 147 (599 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

Nowa paczka do wypożyczenia jest a "znikniętych"kart jak nie było tak niema.

Wiadomość 115 z 147 (759 wyświetleń)

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Dobra to teraz na poważnie, jest liga weekendowa OSTATNIA, a ja w nią grać nie mogę. Co teraz, dostanę nagrody za eilte bez grania czy jak? 

Wiadomość 116 z 147 (714 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Dopiero o 4.15 odzyskałem wszystkie swoje karty i nie straciłem swoich co zrobiłem po występieniu tego problemu. Szkoda tylko, że tak późno i nie ma żadnej rekompensaty- więc ea uważa, że oddali karty i nie ważne, że 5 dni nie mogłeś grać, oddaliśmy karty to spoko?!

Mam cały dzień mniej brania w lidze weekendowej, jeżeli wgbede mógł grać, ponieważ odkąd się problem pojawił to grać nie mogłem wcale. 

Wiadomość 117 z 147 (675 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Tak jak podejrzewałem... Oczywiście żadnej rekompensaty nie ma, a co jeszcze ciekawego? - to, że nadal nie mogę grać...

Dołączam zdjęcie, ciągle to wyskakuje jak chce zagrać jakikolwiek mecz. 

Wiadomość 118 z 147 (673 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice

Nie mogę niczego zrobić co dotyczy mojego składu. Próbowałem dodać piłkarzy do składu to odrazu wywala błąd wyżej wymieniony. W aplikacji wychodzi taki błąd... Proszę o szybkie naprawienie tego 

Wiadomość 119 z 147 (665 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Novice

Sprawdzcie swoje kluby . Ja już odzyskałem karty

Wiadomość 120 z 147 (651 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA