Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

autor: ToruOgiwara
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@Asheser PLKD stracił TOTY Mbappe oraz wypożyczonych. Też zgłosił do EA.
Wiadomość 91 z 147 (480 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@EA_Kuba panie ale ja nie moge grac bo jak tworze drużyne to mnie wywala z serverów
Wiadomość 92 z 147 (470 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@ToruOgiwara jest to prawda
Wiadomość 93 z 147 (469 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★ Apprentice


@ToruOgiwara Tak widziałem nowy odcinek z PLKD. Tylko że on praktycznie pracuje dla EA zarabia na EA jeździ na ich imprezy i praktycznie reklamuje ich produkty.

Z nim EA będzie inaczej gadać niż z przeciętnym Kowalskim. Jemu Mbape oddadzą zresztą i tak ma takie bogactwo zawodników że przeżyje. Mi zniknęli Rivaldo 92 ben yeder tots Benzema Tots Dembele Tots Sterling 96 zawodnicy wymiany fut których miałem na Fabinho 95 i kilka innych totsów. I nie mam czym zagrać. I jeszcze wytłumacz mojemu 11 letniemu synowi że EA ma jakiś błąd i sobie nie pogra bo nie mamy piłkarzy ale spoko EA Bada Problem. A na moich zgłoszeniach problemy widnieje status problem rozwiązany. Po prostu kpina.

Wiadomość 94 z 147 (462 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★★ Novice
@EA_Kuba Jak mam zagrać kiedy wyrzuca mnie z Futa jak chcę zrobić nowy skład ???
Wiadomość 95 z 147 (442 wyświetleń)

Znikneły Karty

★★ Novice

Mam ten sam problem, niestety nie został rozwiązany. Znikneły karty TOTY Mbappe , TOTS MANE, TOTS SON :/ to jakieś żarty są. Ustawienia druzyny same sie zmieniły wraz z formacją. Problem Na PS4. Ktoś już odzyskał karty i w jaki sposób?

 

Pozdro

Wiadomość 96 z 147 (463 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@Cizek93 ja tez tak mam
Wiadomość 97 z 147 (488 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@Asheser Też nie rozumiem dlaczego EA zwleka z chociażby rekompensatą. Przecież wiedzą kto stracił paczkę wypożyczeń. Awaria na tym etapie to chyba już tylko porządna rekompensata w FIFA 20.
Wiadomość 98 z 147 (467 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Najśmieszniejsze to jest to, że nadal oferuje nam się paczkę z kartami wypożyczeń. Goście od wizerunku też pracują przy FIFA 20? 

Wiadomość 99 z 147 (449 wyświetleń)
0 Kudo
★★★ Newbie

gdzie są piłkarze, masa czasu poswiecona na sbc trzech iknon, po czym EA cofie Twoje postępy o 2 tygodnie. Kpina

Wiadomość 100 z 147 (363 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA