Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

autor: zywiec99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Ale pociesze Was... Jutro dostaniemy paczkę wypasionych zawodników na wypożyczeniu Standard smile Standard smile Standard smile

Wiadomość 81 z 147 (483 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

A jak dzisiaj się jeszcze zrobi ważne mecze, to może coś fajnego z paczki wypadnie, na przykład Consigli 83 albo inny taki zawodnik na wypasie Wink Wink Wink i dołączy do naszych okrojonych składów Wink

Wiadomość 82 z 147 (481 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@KLUBFC Ja, w obecnej sytuacji, liczę na Pope.
Wiadomość 83 z 147 (467 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@ToruOgiwara tego z Watykanu? Wink
Wiadomość 84 z 147 (458 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@KLUBFCChyba masz rację. Trwa to już 4 dzień. Zaraz koniec miesiąca, fut swapy i inne tryby będą niedostępne, sbc już praktycznie nie ma, więc o fifie 19 praktycznie można zapomnieć, nie ma co, "udane" zakończenie sezonu.

Może gdyby jakiś serwis growy napisał o tym i nagłośnił sprawę, to by coś jeszcze pomogło.

A tak nic, lipa straszna, czwarty dzień badają problem. Jak dla mnie mogą badać nawet do grudnia, grałem praktycznie tylko w wakacje, bo w ciągu roku nie miałem czasu i chyba wychodzi na to że tylko straciłem czas. Już nawet przyzwyczaiłem się do tego że często wyrzucalo człowieka z trybu do głównego menu, czy zawieszały się aukcje graczy i nie można było np podbić oferty bez zresetowania fut, ale takie coś to już kpina z ludzi. Nie będę tracił czasu następnym razem żeby się potem znowu rozczarować i przeklinac tą grę.

Wiadomość 85 z 147 (460 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
Community Manager

Witajcie!

 

Studio FIFA nadal pracuje nad rozwiązaniem problemu, związanego ze zniknięciem zawodników z Waszych klubów. W czasie gdy problem jest badany, możecie normalnie kontynuować grę. Jeśli będę znać dodatkowe szczegóły na temat tego problemu - dam Wam znać :eahigh_file:

 


@IRON1948 @krzychol38 @masterhexon @StasSzymon @matiplayer78 @MarianB89 

 

Połączyłem Wasze posty z głównym wątkiem dotyczącym Waszego problemu

Wiadomość 86 z 147 (447 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@EA_Kuba Jak tu kontynuować grę jak nie mam czym grać, straciłem swoje najlepsze karty ze składów, totsy Messiego i Suareza na które długo pracowałem, savica, sterlinga z sbc i wiele innych wartosciowych totsow. Suareza ledwo co wrzucilem do skladu i tyle go widziałem. Na liście transferowej mam karty które już sprzedałem i co mam je sprzedawać drugi raz? W zakupach mam pokupowane karty za 0 coinsow i nie mogę tego pousuwac. Robilem fut swapy żeby przypalić na fabinho i tego też już nie nadrobie bo jak, dalsza gra nie ma sensu w tym momencie, chyba że mecze towarzyskie z kumplem z bloku.

Przepraszam ale od kilku dni jest to samo, znaczy bez zmian, więc nie piszcie nam że można dalej normalnie grać, bo od poniedziałku nie można...
Wiadomość 87 z 147 (436 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★ Novice

Witam serdecznie ja dołączam się do wszystkich, Zlatan TOTS oraz Piątek futchampion zniknęli, a wcześniejsze sprzedane karty wróciły ( słabo).

Wiadomość 88 z 147 (494 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Kuba, to nas nie pociesza, że "studio pracuje". My nie mamy możliwości odroczenia płatności za grę i powiedzenia EA, że "pracujemy na płatność". Ze strony graczy dopełnione zostały wszystkie rzeczy. To studio stoi na pozycji "nie mamy pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?"

Proste rozwiązanie na już: select na bazie kto ma zawartość paczki wypożyczeń, tym co nie mają szybka rekompensata. A poszukiwanie kupionych do popracowania. W chwili obecnej ludzie od ponad 48h są bez grywalnych składów. PRowo jest to odstrzelenie sobie obu stóp przez EA. 

Wiadomość 89 z 147 (481 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Znikneły karty

★★★ Newbie

Już myślałem ,że to tylko u mnie takie coś się zrobiło.Tak jakby cofnęło mi grę do momentu wprowadzenia tej darmowej paczki z najlepszymi piłkarzami na wypożyczenie na 10 spotkań  nie mam tych piłkarzy ,których kupiłem a mam tych ,których sprzedałem no i tych na wypozyczenie też nie mam w klubie  ale za to bilans , monety po transferach  zostały.  Nie wiem czy to da się naprawic bo  20 już sie zbliża ale mam nadzieje ,że tam nie bedzie czegoś takiego.

Wiadomość 90 z 147 (377 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA