Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

autor: KLUBFC
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Za czym sie UOKIK zajmie sprawą, to będziesz już budował SBC o ikonę Lewego w fifie37. Frown

Wiadomość 71 z 147 (446 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★ Apprentice

Może być tak że EA przez przypadek skasowało backup z ostatnich dwóch tygodni i to co mamy teraz to ostatni dostępny zapis stanu naszego konta. Ja już tracę nadzieję że odzyskam swoje karty o rekompensacie nie wspomnę. Miły Pan z pomocy technicznej poinformował mnie że takowe nie są u nas przewidziane i Polski oddział nic na to nie może poradzić.

Wiadomość 72 z 147 (443 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@Asheser Z tym, że problem nie dotyczy tylko Polski. Na forum anglojęzycznym wątek ma chyba z 20 stron. Ludzie są delikatnie mówiąc poddenerwowani. Aczkolwiek to jest znacząco zbyt łagodne określenie.
Wiadomość 73 z 147 (436 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Jakby tak było, to pół biedy. Sprzedałbym jeszcze raz to co do mnie wróciło i zrobiłbym sobie SBC o ikony jeszcze raz. Tylko problem jest taki, że system "pamięta", że SBC były już robione... a że są jednorazowe to nie można zrobić ich drugi raz. Nawet za fut swapy, które odzyskałem, nie mogę wziąć Ikony, bo system pamięta, że już brałem... 

Wiadomość 74 z 147 (427 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

@KLUBFCU mnie pamięta zgranie 100 w składach, które są puste :-)

Wiadomość 75 z 147 (419 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Najgorsze w tym wszystkim jest to, jak jesteśmy zlewani przez EA. I to oznacza jasno, że poprostu EA nic z tym problemem nie robi i ma to w d... Dla nich ważne jest, abyś poleciał do sklepu po FIFE20 i nie zawracał gitary. Kasa misiu kasa.

Wiadomość 76 z 147 (418 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@ToruOgiwara hahahaha
Wiadomość 77 z 147 (422 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice
@KLUBFC Problem dotyczy XBOX. PS jest nietknięty. Ciekawe czy Microsoft będzie szczęśliwy jak się dowie.
Wiadomość 78 z 147 (495 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★ Apprentice

Ciekawe że wszędzie cisza o tej awarii. Ani żaden portal ani youtuber się na ten temat nie wypowiada. Weźmy teraz teoretycznie że coś takiego dzieje się w FIFA 20 za dwa miesiące kiedy ludzie mają największy progres w grze. Ciekawe co by wtedy EA zrobiło a wnioskując po obecnej sytuacji raczej było by kiepsko. Jeżeli nie dostanę swoich zawodników do mojego klubu to na pewno Fifa 20 nie kupię. Niech sobie pracownicy EA sami grają.

Wiadomość 79 z 147 (496 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Bo Youtuberów to nie dotyczyło.. Oni wypasione karty mają od miesiecy... I poprostu mogli nic nie robić w ostatnich dwóch tygodniach... Aczkolwiek player pickow zawsze szkoda... Po za tym Youtuberzy głównie grają na PS4, a ten problem chyba dotyczy wyłącznie posiadaczy XBOXa (tak mi się wydaje).

Wiadomość 80 z 147 (483 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA