Dot.: brak skladów

autor: Cizek93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Oddajcie karty

★ Apprentice

Z tego co widzę szybko się nie doczekasz. Niestety.

Może być tak że EA przez przypadek skasowało backup z ostatnich dwóch tygodni i to co masz teraz to ostatni dostępny zapis stanu twojego konta.

Powodzenia ja już tracę nadzieję że odzyskam swoje karty.

Wiadomość 61 z 147 (731 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★★★★ Novice

Czy ktoś dostał zwrot kart lub jaką kolejek rekompensatę?

 

Bo w tym momencie zakup nowej Fify stoi pod Makiem zapytania?

Wiadomość 62 z 147 (813 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★★★★★ Novice

Niestety nie ma żadnych informacji, jest ktoś kto mógłby nam wszystkim wyjaśnić co się stało , kiedy przewidujecie koniec tych problemów? Z tego co się orientuję jutro zaczyna się ostatnie Fut Champions ,a ja nawet do składu nie mogę wrzucić nowych zawodników za tych którzy zniknęli,bo mnie z Fut´a wyrzuca... Wiem,że wchodzi zaraz nowa Fifa ,ale ktoś z EA mógłby chociaż po krótce przedstawić całą sytuację, robi się to powoli irytujące po całym roku grania w Fife... 

Wiadomość 63 z 147 (806 wyświetleń)

Dot.: Znikneły karty

★★★ Newbie

Chłopaki, mam ten problem otworzyłem 3 paczki za sbc Eusebio, kilka dni temu przez companiona wysłałem 40 kart w tym Handanovicia na listę transferową, zaglądam po kilku dniach i wszystkie karty zniknęły oprócz Muniaina, którego mam na liście od 2-3 tygodni. Myslicie, ze EA jakos to rozwiaze czy już ma wywalone na 19?

Wiadomość 64 z 147 (744 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★★★★ Novice
@Cizek93 zgodzę się z tobą
Wiadomość 65 z 147 (792 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Novice

Mam pytanie . Czy ktoś odebrał może nagrody za fc?

Bo ja odebrałem i na razie wciąż nie odzyskałem kart

Wiadomość 66 z 147 (775 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★ Newbie

 I mnie to złapało Karty zniknęły zakupione w ciągu ok 2-3 tyg Trwa to już 3 dzień 🤬

Wiadomość 67 z 147 (824 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Po krótkiej dzisiejszej rozmowie z serwisem EA, wnioskuję, że oni tego nie naprawią i nawet nie będą tego sprawdzać co się stało. Mydla tylko oczy. Większość techników pracuje teraz nad fifa 20 i jej webappem i nie będą czasu marnować na produkt, który za 2 tyg. przestanie istnieć. Tak więc, możemy zapomnieć wszyscy o piłkarzach, których mieliśmy w ostatnich dwóch tygodniach. 

Zostaje jedynie nie popełniać drugi raz tego samego błędu... czyli nie kupować Fify20...

Ja nie kupię.

Wiadomość 68 z 147 (819 wyświetleń)

Ea gdzie są moje karty?

★★★★★ Novice

Od kilku dni nie mogę grać w futa. Zniknęły mi karty takie jak Maradona 98,Lewandowski 98 Sterling 96 i kilka innych. Paczki od ea z wypożyczeniami również już nie ma. Grać się nie da, karty stracone. Dzwonię do pomocy technicznej to nikt tam nic nie wie. Jutro ostatnia liga weekendowa i co teraz?

Pomijając fakt, że DR nie mogłem drax i niższa ranga była. 

 

Powinniście dać rekompensatę i to szybko oraz przywrócić wszystkie karty chodź y do tego stanu gry w którym się znajduje. 

 

Zrobiłem kilka sbc w aplikacji( na konsoli nie ma możliwości grania) i one teraz przepadną?? Jeżeli przepadną to dlaczego?- Bo ea ma nas gdzieś???

 

Żałosne zachowanie tak wielkiej firmy... 

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 69 z 147 (743 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Zastanawiam się nad wysłaniem powiadomienia do UOKiK. Ciekawe czy mają procedury na usługi i produkty wirtualne.

 

"Masz problem i nie wiesz, gdzie szukać porady? Nie wiesz jak skutecznie złożyć reklamację w sklepie? Chcesz zwrócić towar, rozwiązać umowę z usługodawcą lub dowiedzieć się jak skutecznie dochodzić swoich praw? Pierwszą pomoc uzyskasz na Infolinii Konsumenckiej 801 440 220 / 22 290 89 16"

 

Zadzwonię sobie do nich i zapytam co można zrobić w przypadku gdy dostawca usługi zachowuje się tak jak EA.

Wiadomość 70 z 147 (800 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA