Dot.: brak skladów

autor: krzychol38
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

Na moj gust dotyczy to osob grajacych na xboxie. Jest ktos tu z takim problemem z ps4?

Wiadomość 51 z 147 (649 wyświetleń)

Dot.: brak skladów

★★★ Novice
U mnie to samo.
Wiadomość 52 z 147 (602 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★ Apprentice

W podstawowym składzie zostało mi sześciu zawodników a EA przysyła mi powiadomienia na aplikację że mam teraz ostatnią szansę na punkty w DR.

Nawet jako forma żartu na rozładowanie atmosfery to słabe jest. No i nikt nikogo o niczym nie informuje.

Wiadomość 53 z 147 (708 wyświetleń)

Dot.: Znikneły karty

★★★★ Novice

Mi również zniknęły karty, z tego co widzę stan kart w klubie cofnął się o jakiś tydzień do dwóch. Straciłem TOTS Griezmanna (kasa nie wróciła), cztery karty FUT Swap (potrzebne by zrobić Ikonę PRIME!), karty z paczki na wypożyczenie (Mbappe TOTY, itp). Widzę, że mam natomiast karty, które sprzedałem w ostatnim tygodniu. 

Da się to odzyskać? :/

Wiadomość 54 z 147 (568 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★★★ Novice

Myślę że najrozsądniejszym z naszej strony (graczy) będzie przyjęcie Fify 20 jako rekompensaty i nierobienie problemów. 🥰

Wiadomość 55 z 147 (691 wyświetleń)

Dot.: brak skladów

★★★★ Novice

U mnie to samo, straciłem karty pozyskane w ostatnich około 2 tygodniach. TOTS Griezmann, 4 karty wymiany FUT ciężko zapracowane, itd. Chcę robić ikonę Prime, a tu taka historia...

Pytania jakie się nasuwają to:

1. Kiedy uda się naprawić błąd?

2. Jeśli uda się przywrócić stan sprzed utraty, to czy nowo pozyskane karty w tym tygodniu (np. Player Pick z FUT Champions, ostatnia karta FUT Swap z sierpnia itp) pozostaną w klubie po przywróceniu? Czy nie stracimy postępu z tego tygodnia?

 

Liczę na szybkie działanie ze strony EA i na jasną komunikację na temat rozwiązania problemu - czyli między innymi odpowiedzi na powyższe pytania. 

 

 

 

 

Wiadomość 56 z 147 (677 wyświetleń)

Dot.: brak skladów

★★★★ Novice
@Rafalwind92 ale my nie możemy grac w fut a chcemy sie powbijac tam rużne postepy w grze
Wiadomość 57 z 147 (660 wyświetleń)
0 Kudo

Oddajcie karty

★ Novice

U mnie brakuje około 300 kart. W tym swapy na ktore czekam juz chyba trzeci dzień. Spory błąd jak na taka gre. Gratuluję ea

Wiadomość 58 z 147 (535 wyświetleń)

Dot.: brak skladów

★★★★ Apprentice
@StasSzymon Mija 48 godzina więc na szybkie działania już za późno.
Wiadomość 59 z 147 (648 wyświetleń)

Dot.: brak skladów

★ Apprentice

Ja chyba Fifa 20 powiem pass. Jak po dwóch miesiącach będzie to co teraz z Fifa 19 to chyba nie na moje nerwy.

Swoimi działaniami i brakiem informacji EA mnie nie przekonało że będzie OK.

Wiadomość 60 z 147 (644 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA