Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

autor: WPMEkubaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Apprentice

A ja za rowne 2 mln go sprzedalem Standard smile haha, uciekl od ciebie jak neymar z psg Wink

Wiadomość 31 z 147 (530 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

MAM TEN SAM PROBLEM

Wiadomość 32 z 147 (524 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice

sadio mane (ls), roberto firmino (śn), Kompany (śo), Riyad Mahrez (PS), FABINO (ŚP) DELE ALLI (ŚPO) KASPIER SCHMILCHE (BR) RESZTY NIE PAMIĘTAM

 

Wiadomość 33 z 147 (518 wyświetleń)
0 Kudo
★★★★ Novice

Chciałem pograć sobie w fife19 wchdzę do gry a w moim składie nie ma kart. Zostały tylko karty niewymienne. Sprawa jest o tyle dziwna że do klubu wróciły karty które przepaliłem kiedyś w sbc. Wszystkie karty mi usunęło które zdobyłym lub kupiłem w ciągu 2tyg. A wszystko inne wrócił z przed tego czasu wróciły. Nie mam też coinsów jeśli ktoś by się nawet włamał i wszystko sprzedał. 

Wiadomość 34 z 147 (520 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★★★★ Novice
@Asheser ja tez tak mam
Wiadomość 35 z 147 (522 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: brak skladów

★★★★ Apprentice

Czy jakis pracownik EA moze nam odpowiedziec:

ile czasu potrwa przywracanie stanu poprawnego?

Co w tym czasie robic, czy grac, czy nie, czy robic jakies zadania tygodniowe czy nie? Czy jak sie je zrobi to one przepadna etc?

Mam do zrobienia 2 zadania z tego tygodnia o fut swapy. Czy je robic, czy czekac?

Mógłby ktoś się pofatygować z EA i napisać tu parę rzeczy, ktore frapują użytkowników....

Wiadomość 36 z 147 (500 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

Community Manager

Dziękuję wszystkim za przekazane informacje :eahigh_file: Studio FIFA aktualnie bada ten problem, jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje na jego temat - dam Wam o tym znać!

 


 

@miszcz1977 @Rafalwind92 @KLUBFC @tmsnik1892skw 

Połączyłem Wasze posty z głównym wątkiem na temat Waszego problemu

Wiadomość 37 z 147 (480 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@EA_Kuba a ile mamy tak czekać ja nawet nie moge zagrac meczu a chce wbic elite 1 w sb
Wiadomość 38 z 147 (455 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★★★★ Novice
@freefriz Przecież napisał że problem jest analizowany i jak będzie coś wiedział to nas poinformuje, także nie zadawajcie głupich pytań i poczekajcie.
Wiadomość 39 z 147 (450 wyświetleń)

Dot.: [Badany problem] Karty z mojego klubu zniknęły

★ Apprentice

Ok. Mogę poczekać. Niestety upłynęły 24godziny od mojego zgłoszenia i nic. Czas leci a mi do zrobienia Fabinho 95 brakuje 1 strzelonej bramki Amerykaninem w SB. Nie mogę grać bo zniknęli mi zawodnicy nie mogę zrobić wymiany bo zniknęli mi zawodnicy a wyzwanie o tę kartę robię od miesiąca! Super a EA nawet  nie może dać info co jest grane. Przykre to.

Wiadomość 40 z 147 (439 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA