Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

autor: Ciastkotonieja
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

★★ Novice

Witam

 

Mam problem z BF1 otoz gdy wlaczam gre wyskakuje mi Komunikat ''Twoja karta graficzna nie wspiera DirectX 11.0'' Tylko ze moja karta wspiera 11... Co robic?

Wiadomość 1 z 11 (2 459 wyświetleń)

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

★★ Apprentice

Możesz sprecyzować pytanie? Jaki  to model karty? Czy wcześniej BF1 działał z tą kartą (uruchamiałeś bez problemu)?

Wiadomość 2 z 11 (2 446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dopiero co kupilem gre a model karty to AMD  Radeon r7 m340 

Wiadomość 3 z 11 (2 444 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

★★ Apprentice

Moim zdaniem problem tkwi w sterownikach Radeona, które aktualnie posiadasz. Spróbuj jeszcze raz je zainstalować.  Jeśli to nie pomoże (a niema nowszych sterowników) to spróbuj ściągnąć poprzednią wersję sterowników. Aktualną  wersję odinstaluj i zainstaluj te ściągnięte stery. Powinno pomóc...

Wiadomość 4 z 11 (2 422 wyświetleń)

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

Hej.

Tak jak poradził @Szemkel1974 spróbuj zainstalować inną wersję sterownika do karty graficznej.

Zajrzyj także do TEGO artykułu. Znajdziesz tam instrukcję jak poprawnie wykonać czystą instalacje sterownika.

Wiadomość 5 z 11 (2 420 wyświetleń)

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

★★ Novice

Revan2000s napisali:

Hej.

Tak jak poradził @Szemkel1974 spróbuj zainstalować inną wersję sterownika do karty graficznej.

Zajrzyj także do TEGO artykułu. Znajdziesz tam instrukcję jak poprawnie wykonać czystą instalacje sterownika.


Problem jest w tym ze na komputerze nie moge znalesc takiego programu jak AMD Catalyst Install Manager jedynie AMD Software

Wiadomość 6 z 11 (2 412 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

★★ Apprentice

 "Catalyst" to stara nazwa własna sterowników układów graficznych AMD. Teraz nazywa się to : "Radeon Software" lub "AMD Software"

Wiadomość 7 z 11 (2 405 wyświetleń)

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dobra Odpalilem gre ale podczas cutscenki scrashowalo mi ja i pojawil sie taki komunikat https://imgur.com/a/QRgfz

Wiadomość 8 z 11 (2 397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

★★ Apprentice

Odinstalowałeś poprzednie stery i czy wykonałeś tzw. czystą instalację sterowników? Z załączonego screena ewidentnie widać że winne są zainstalowane sterowniki...

Wiadomość 9 z 11 (2 384 wyświetleń)

Dot.: Karta Graficzna Nie wspiera DirectX 11...

W takim wypadku zajrzyj do TEGO filmu. Myślę, że to może rozwiązać problem. Standard smile

Wiadomość 10 z 11 (2 383 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem