Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

autor: N1has
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

★★★ Novice

Witam, mam problem z graniem kariery, gdy odpalam karierę menadżera wydaje się, że wszystko działa normalnie, ale po jakims czasie gdy przelaczam zakladke itp. gra sie zacina i nie da sie nic z tym zrobic, a gre trzeba wyłączyć

Wiadomość 1 z 8 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

Witaj @N1has 

 

Na początek prześlij  plik DXDIAG 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 8 (412 wyświetleń)

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

★★★ Novice

@MattiuDefo  moge chyba jeszcze wspomniec o tym, ze jakis czas temu takie bledy nie mialy miejsca i dopiero od jakiegos miesiecia takie cos sie dzieje, zawsze na poczatku kariery.

Wiadomość 3 z 8 (402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

[ Edytowane ]

@N1has 

 

Możesz nagrać krótki filmik z tym wywalaniem z gry  i wrzucić na YT a link tutaj ? Twoja grafika jest poniżej minimalnych wymagań, ale skoro twierdzisz, że przedtem było ok to spróbujemy to naprawić.

 

 

Czy inne tryby działają poprawnie możesz rozgrywać mecze ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 8 (397 wyświetleń)

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

★★★ Novice

@MattiuDefo 
mimo iż mój komputer nie spełnia wymagań gry, gram na niższej rozdzielczości niż mojego komputera więc gra działa płynnie, co do innych trybów w FUT podczas grania meczy od kilku miesięcy mam coś jakby ping przez ktory nic nie da sie zrobic, gdy np. nacisne na padzie przycisk podania pilkarz podaje za 10 sekund a gdy na sekunde przytrzymie lewą gałke moj piłkarz biegnie 5 sekund, postaram sie nagrac film ale moze nie byc on płynny z powodu specyfikacji mojego komputera. Szybki mecz działa normalnie

Wiadomość 5 z 8 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

★★★ Novice

@MattiuDefo niestety podczas prób nagrania błąd nie występujje, ale spróbuje poprostu opisać go dokładniej, uruchamiam karierę, gram normalnie robie transfery itd. i w momencie gdy chcę przełączyć zakładkę z np. Biura na Centrale by uruchomić symulację wszystkie zakładki znikają i na ekranie widać tło (ten stadion) i nic nie da sie zrobić oprócz wyłączenia gry

Wiadomość 6 z 8 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

@N1has 

 

Ok a więc tak, u mnie tego błędy nie ma i nie znalazłem innych zgłoszeń na angielskim forum z podobnym problemem, ale postaram się jeszcze poszukać.

 

 

Proponuję stworzyć drugą karierę i sprawdzić czy tam ten problem też występuje, dodatkowo możesz zainstalować nowszą wersję sterownika graficznego.

 

 

Wykonaj czystą instalację sterownika graficznego, uprzednio pobierając jego najnowszą wersję:

 

 

 

Sterowniki najnowsze z maja  TUTAJ.

 

Przed instalacją sterowników użyj programu Display_Driver_Uninstaller by odinstalować dokładnie sterowniki. Po odinstalowaniu zainstaluj je według instrukcji  TUTAJ..

 

Masz dwie karty graficzne jedna od intela i druga od nvidia, przed uruchomieniem gry ustaw na grafikę nvidia instrukcja.

 

Ważne jest też aby w ustawieniach gry był ustawiony DirectX 11 a nie 12.

 

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 8 (380 wyświetleń)

Dot.: Kariera mendażera zacianine sie przy zmianie zakladek

★★★ Novice

@MattiuDefoRobiłem 2 lub 3 nowe kariery i w każdej błąd występował parę razy (grę zacina, wyłączam ją, włączam zapis i dzieje sie to samo), spróbuje zainstalowac sterownik, gram na dx11

Wiadomość 8 z 8 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA