KOD BEZPIECZEŃSTWA

autor: Dominiczek740
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

KOD BEZPIECZEŃSTWA

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam

Problem wygląda tak , chcę zmienić email na origin ale muszę podać kod bezpieczeństwa i klikam wyślij , więc wchodzę na pocztę (interia) i niemam tych kodów bezpieczeństwa próbowałem juz kilka razy .

Proszę o pomoc 

Wiadomość 1 z 2 (558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: KOD BEZPIECZEŃSTWA

[ Edytowane ]

Witaj @Dominiczek740 

 

Jeżeli nie znalazłeś wiadomości w Spamie i inne opcje zawiodły to tylko kontakt z doradcą EA może pomóc:

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki:

 

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór różni się w zależności od danego kraju.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. Live chat, tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (541 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem