Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

I spróbowałeś wszystkich możliwych rozwiązań musisz zreinstalować windowsa. Na stronie Microsoft należy pobrać i utworzyć plik ISO z windowsem po czym użyć narzędzia np. Daemon tools, dokonać emulacji tego pliku i z tego obrazu zrobić reinstall, automatyczna aktualizacja czy inna forma reinstalacji nie gwarantuje ze zadziała 

 

po zrobieniu tego gra odpaliła się bez żadnych problemów nawet bez dodatkowych ustawień z uruchamianiem jako administrator czy wyłączaniem defendera, odpaliło się tak jak normalna gra.

 

dodam ze tydzień po pare godzin próbowałem znaleźć rozwiązanie 

 

Jak pasek anticheat się załaduje powinieneś dostać powiadomienie Windows czy chcesz pozwolić temu programowi na wprowadzanie zmian w komputerze, wcześniej bez żadnego errora zamykało okno i nic się nie działo 

 

jesli nie chcesz usuwać tego windowsa co masz z plikami to zrob kolejna partycje, zrob bootowalnego pendrive i zainstaluj świeży Windows na nowej partycji tylko do grania w fife, przy uruchomieniu komputera powinieneś mieć do wyboru który Windows ma się załadować 

 

admina proszę o przypięcie i przetlumaczenie co jak zrobić krok po kroku bo nie każdy zrozumie a mi się nie chce poza tym to i tak wasza robota 

Wiadomość 1 z 66 (7 082 wyświetleń)

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

Community Manager

Hej @zlotyguziec 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoim rozwiązaniem. Opisana przez Ciebie procedura reinstalacji systemu jest zamieszczona na oficjalnej stronie Microsoft: 

 

Ponowne instalowanie systemu Windows

 

W artykule są szczegółowo opisane kroki oraz ryzyko jakie ze sobą niesie każda z dostępnych opcji reinstalacji. 

 

Na jakiś czas, zgodnie z Twoją prośbą, przypnę Twoje obejście na szczycie tej kategorii. Standard smile 

Wiadomość 2 z 66 (7 049 wyświetleń)

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★ Newbie

witam cię zrobiłem wszystko z windowsem i tym sco (nic mi się nie usuneło i zainstalowałem daemon tool ale nie wiem jak zrobić tą "emulację"

 

Wiadomość 3 z 66 (6 985 wyświetleń)

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★ Guide

hej. u mnie aby działało to jedyne wyjście to STARA WERSJA ORIGIN ... chodzi bez żadnych ustawień i problemów ... Z nową wersją EA Play NIC NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO. 

Wiadomość 4 z 66 (6 869 wyświetleń)

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★★★ Novice
@TOMALA1969 Kliknij dwa razy na ikonkę obrazu płyty i zainstaluj drugiego windowsa na nowej partycji, ważne żeby nie pobierać uaktualnienia jako instalacji tylko ściągnąć pełen obraz ISO i z niego zainstalować
Wiadomość 5 z 66 (6 854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★ Newbie

Ja zainstalowalam ten ISO i mi wyskoczylo ze mam chyba czekac 24h a jak jeszcze one nie minely to kidy przez steama i origina probuje wejsc to pokazuje mi sie EAAntiCheat Launcher is already running.

 

Wiadomość 6 z 66 (6 685 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★★★ Novice

Ten komunikat jest z gry czy z windowsa ?

Wiadomość 7 z 66 (6 672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★ Novice

Po oknie anticheat zezwalam na wprowadzenie zmian na komputerze po czym fifa uruchamia się na kilka sekund nie widać jej na pulpicie itd tylko wyłącznie w menadzerze zadań nie wiem co mam robic pomożesz?

Wiadomość 8 z 66 (6 553 wyświetleń)

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★★★★★ Novice

Sprawdź czy na pewno spełniasz minimalne wymagania z gry

Wiadomość 9 z 66 (6 500 wyświetleń)

Dot.: Jeśli po oknie anticheat gra ci się nie uruchamia:

★ Novice

poradziłeś sobie z tym?

 

Wiadomość 10 z 66 (6 419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA