Jak zainstalować i rozwiązywać problemy z EA anticheat na komputerze?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak zainstalować i rozwiązywać problemy z EA anticheat na komputerze?

[ Edytowane ]
Community Manager

Dowiedz się, jak zainstalować lub odinstalować EA anticheat oraz jak naprawić kody błędów, na które możesz natknąć się podczas korzystania z instalatora.

CZYM JEST ANTICHEAT EA?
EA anticheat to rozwiązanie zapobiegające oszustwom na komputerach PC, które ma na celu zapewnienie uczciwej gry w naszych grach i zapobieganie oszustwom. Koncentruje się również na prywatności i bezpieczeństwie.

Jest to rozwiązanie zapobiegające oszustwom i manipulacjom na poziomie jądra, o którym możesz dowiedzieć się więcej na ea.com.

 

Które gry używają anticheat EA?
Anticheat EA jest już dostępny w grze FIFA 23 i jest instalowany po pobraniu i zainstalowaniu gry z aplikacji EA, Origin, Steam lub Epic Games Store. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się o wszelkich przyszłych grach, które możemy dodać.

 

JAK ZAINSTALOWAĆ EA ANTICHEAT?
Jeśli chcesz rozwiązać problem lub odinstalować wcześniej odinstalowany anticheat EA, wykonaj następujące kroki.

Każda gra korzystająca z usługi EA anticheat będzie automatycznie instalować EA anticheat po zainstalowaniu gry, jeśli EA anticheat nie jest jeszcze zainstalowany.

 

JAK ODINSTALOWAĆ ANTYCHEAT EA?


Jeśli odinstalujesz EA Anticheat, żadna gra korzystająca z ochrony EA Anticheat (np. FIFA 23) nie będzie działać, dopóki nie zainstalujesz jej ponownie.Nie zalecamy odinstalowywania EA anticheat, chyba że musisz zainstalować go ponownie "na czysto". Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

 • Otwórz Eksploratora Windows i wyszukaj C:\Program Files\EA\AC
 • Kliknij EAntiCheat.Installer.exe, aby uruchomić instalator.
 • Jeśli chcesz go odinstalować dla jednej gry, wybierz grę, którą chcesz odinstalować i kliknij Odinstaluj.
 • Jeśli chcesz odinstalować go ze wszystkich gier EA, wybierz opcję Odinstaluj wszystko, co spowoduje usunięcie wszystkich plików EA anticheat z komputera oprócz instalatora.

Ochrona EA anticheat zostanie również odinstalowana z komputera, jeśli odinstalujesz wszystkie gry EA, które z niego korzystają.

 

 

JAK NAPRAWIĆ POWSZECHNE KODY BŁĘDÓW?
Kliknij Wyświetl więcej pod każdym kodem błędu, aby zapoznać się z krokami rozwiązywania problemów.

 

Błąd podczas procesu aktualizacji / Failure during update process

Spoiler

Istnieją dwa sposoby naprawienia tego błędu:

 • Kliknij Zamknij w wyskakującym okienku EA Anticheat i zrestartuj grę.
 • Pobierz instalator EA anticheat ponownie, odinstaluj w instalatorze grę, w którą grasz, a następnie zainstaluj ją ponownie.

Uruchom grę z aplikacji EA lub Origin/ Please start the game from the EA app or Origin

Spoiler

Otrzymasz ten błąd, jeśli próbujesz uruchomić grę bezpośrednio z Eksploratora plików Windows.

Musisz uruchomić grę z aplikacji EA lub Origin. Nawet jeśli używasz Steam lub Epic Games Store, nadal będą uruchamiane z jednej z tych aplikacji.

 

Usługa EA Anticheat napotkała błąd. Uruchom ponownie grę. <Ścieżka aplikacji> <Błąd #> / EA anticheat Service has encountered an error. Please restart the game. <Path of Service> <Error #>

Spoiler

Dzieje się tak, gdy EA anticheat nie może znaleźć folderu instalacyjnego lub nie może uruchomić gry. Można to naprawić na dwa sposoby.

 • Uruchom ponownie aplikację EA lub Origin (nawet jeśli masz grę na Steam lub Epic Games Store) jako administrator, klikając ją prawym przyciskiem myszy i wybierając Uruchom jako administrator. Następnie ponownie uruchom grę bezpośrednio z aplikacji EA lub Origin.
 • Zainstaluj ponownie EA anticheat.

 

Tego oprogramowania nie można używać jednocześnie z grą <Nazwa oprogramowania> / This software cannot be used at the same time as the game <Software name>

Spoiler
EA anticheat wyłączy grę i nasze usługi, jeśli użyjesz narzędzi do oszukiwania, debugerów lub innego oprogramowania powodującego konflikt. Wyłączenie lub odinstalowanie oprogramowania powodującego konflikt może pomóc Ci wrócić do gry.

Usługa EA anticheat napotkał nieprawidłową konfigurację systemu/błąd systemowy. Uruchom instalator usługi EA anticheat. / EA anticheat Service encountered an invalid system configuration/a system error. Please run the EA anticheat Service installer.

Spoiler
Może się to zdarzyć, jeśli pliki gry były modyfikowane, lub zmieniane. Zainstaluj ponownie EA anticheat, aby to naprawić.

 

EA Anticheat wykrył niedopuszczalną konfigurację. Upewnij się, że żadne oprogramowanie związane z oszustwami lub manipulacją nie jest aktywne i uruchom ponownie grę. / EA anticheat has detected an unacceptable configuration. Please ensure no cheat-related or tampering software is active and restart the game.

Spoiler
EA anticheat wyłączy grę i nasze usługi, jeśli użyjesz narzędzi do oszukiwania. Wyłączenie lub odinstalowanie oprogramowania powodującego konflikt może pomóc Ci wrócić do gry.

Aplikacja napotkała nieodwracalny błąd. / The application encountered an unrecoverable error.

Spoiler

Może się to zdarzyć, gdy podczas próby uruchomienia gry ładują się wygasłe lub niepodpisane sterowniki.

Wykonaj poniższe czynności z witryny Microsoft, aby włączyć Bezpieczny rozruch na swoim komputerze. Po wykonaniu tej czynności spróbuj ponownie załadować grę i powinno to rozwiązać problem.

 

Bezpieczny rozruch nie jest włączony na tym komputerze. / Secure Boot is not enabled on this machine.

Spoiler
Jeśli korzystasz z systemu Windows 11, do gry w FIFA 23 wymagane jest włączenie funkcji Bezpiecznego rozruchu. Wykonaj poniższe czynności z witryny firmy Microsoft, aby włączyć tę funkcję na swoim komputerze. Po wykonaniu tej czynności spróbuj ponownie załadować grę.

*Powyższe informacje mogą ulec zmianie. 

Wiadomość 1 z 2 (9 515 wyświetleń)

FIFA 23 - Aktualizacja na temat EA anticheat

Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Na naszym angielskim forum AHQ pojawił się wątek w którym przedstawiliśmy aktualizację na temat prac związanych z rozwiązywaniem błędów EA anticheat. Tutaj znajdziecie oryginalny link do wątku, a poniżej przetłumaczony tekst:

 


 

Spoiler

Chcieliśmy przedstawić krótką aktualizację postępów zespołu w rozwiązywaniu błędów EA anticheat, które są doświadczane przez niektórych graczy.

 

Od czasu premiery gry FIFA 23 nasz zespół opublikował szereg aktualizacji dla EA anticheat. Rezultatem tego jest fakt, iż liczba zgłoszeń związanych z tymi błędami została znaczeni zmniejszona. Mają to na uwadze, nasze zespoły pracują nad rozwiązaniem błędów zgłaszanych przez pozostałych graczy, którzy nadal doświadczają tych błędów. 

 

Aby pomóc zespołowi w zidentyfikowaniu pozostałych błędów, prosimy o pomoc graczy, u których błędy te nadal się pojawiają.. Te informacje będą bardzo pomocne dla naszych zespołów w analizie i opracowywaniu rozwiązania.

 

Najpierw zbierz następujące informacje:

 • Identyfikator EA
 • Jaki antywirus (lub podobne produkty) zainstalowałeś/zainstalowałaś
 • Twoja wersja Windows
 • Twój plik msinfo

 

Oto jak wygenerować plik msinfo:

 

 • W systemie Windows otwórz funkcję Uruchom. Możesz to zrobić, wyszukując Uruchamianie lub naciskając przycisk Windows + R.
 • Wpisz msinfo32 i naciśnij OK.
 • Po załadowaniu pliku wybierz Plik, a następnie Zapisz.
 • Zapisz plik

Po drugie, prześlij informacje w następującym formularzu Google

 

Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na zgłoszenie błędów i dziękujemy za Wasze wsparcie i pasję.

 

- Zespół EA SPORTS FIFA

 


 

Wiadomość 2 z 2 (7 049 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA