Jak pobierać z internetowej galerii?

autor: Zuza3004
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak pobierać z internetowej galerii?

★★★★★ Newbie

Mam takie pytanie.

Jak pobierać z galerii w internecie? Klikam na "dodaj do pobranych" ale nic się wtedy nie dzieje. Czy gdzieś można zobaczyć takie obiekty????

Wiadomość 1 z 3 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak pobierać z internetowej galerii?

Hero (Retired)
@Zuza3004

Zeby pobrany obiekt znalazł sie w Twojej bibliotece nalezy wejsc na swoje konto Origin i wlaczyc gre Nastepnie wejsc do Galerii. . Powinno pokazać sie info na pierwszej stronie w informacjach o nowym obiekcie dodanym do Twojej biblioteki. Od tego momentu pobrany obiekt juz bedzie w Twojej bibliotece.
Czasem od pobrania on-line do wyladowanie tego w twojej bibliotece musi minąc pare minut, bo ta informacja musi dotrzec do serwera Galerii.

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (547 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak pobierać z internetowej galerii?

Hero (Retired)
@Zuza3004

Zeby pobrany obiekt znalazł sie w Twojej bibliotece nalezy wejsc na swoje konto Origin i wlaczyc gre Nastepnie wejsc do Galerii. . Powinno pokazać sie info na pierwszej stronie w informacjach o nowym obiekcie dodanym do Twojej biblioteki. Od tego momentu pobrany obiekt juz bedzie w Twojej bibliotece.
Czasem od pobrania on-line do wyladowanie tego w twojej bibliotece musi minąc pare minut, bo ta informacja musi dotrzec do serwera Galerii.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (548 wyświetleń)

Dot.: Jak pobierać z internetowej galerii?

★★★★★ Newbie
Dzięki wielkie
Wiadomość 3 z 3 (502 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem