Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

autor: Ela8307
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

★★★ Newbie

Dzień Dobry,

Założyłam konto dla dziecka na Origin. Jest na nim dodana gra The Sims. Chciałabym dodać do niego dodatek, który zakupię przez Origin. Niestety nie mogę zrobić tego z konta dziecka, nie działa mi to także w opcji kup jako prezent. Jak można to wykonać?

Wiadomość 1 z 14 (6 251 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

Community Manager

Hej @LoneWolfPL

 

Niestety na tą chwile nie można kupić prezentu z poziomu konta rodzica na konto dziecka Frown. Jeśli dodatek został kupiony na koncie rodzica, gdzie nie ma podstawy gry skontaktuj się z nami telefonicznie, nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać ten problem Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 14 (6 811 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witam,

 

W momencie kiedy uruchamia Pani program Origin w jaki sposób się Pani loguje? Proszę nie zamieszczać tutaj żadnych prawdziwych adresów, haseł itp.

 

Jeżeli loguje się Pani za pomocą adresu e-mail proszę zamiast niego wpisać nazwę konta. W moim przypadku byłaby to nazwa: Sebastian_Ryder. W Pani przypadku: Ela8307. 

 

Adres e-mail lub ID: Ela8307

Hasło: proszę wpisać prawidłowe hasło i zatwierdzić przyciskiem "Zaloguj". 

 

PS Proszę dać znać czy to pomogło. 

 

PPS Przeczytałem część regulaminu dotyczącego praw "Konta dziecka" i z przykrością muszę stwierdzić, że do 16-tych urodzin bezpośrednio z sklepu Origin nie będzie można kupić nowych gier/dodatków. Grę The Sims kupiła Pani w pudełku? 

 

W razie potrzeby dalszej rozmowy:

Zgłoś się do Centrum Pomocy. Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 14 (6 233 wyświetleń)

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

★★★ Newbie

Podłączę się pod pytanie. Założyłem konto dziecku i przypisałem tam grę Sims 4. Chciałbym cyfrowo dokupić dodatek i nie ma takiej możliwości co jest zrozumiałe z przyczyn regulaminowych. Jednakże nie mogę tego też zrobić z mojego konta, gdyż wyszukiwarka znajomych konta dziecka nie widzi, a tym samym nie mogę zakupić dodatku jako prezent. Proszę o pomoc.

Wiadomość 3 z 14 (6 161 wyświetleń)

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

Community Manager

Hej @LoneWolfPL

 

Niestety na tą chwile nie można kupić prezentu z poziomu konta rodzica na konto dziecka Frown. Jeśli dodatek został kupiony na koncie rodzica, gdzie nie ma podstawy gry skontaktuj się z nami telefonicznie, nasi konsultanci pomogą Ci rozwiązać ten problem Standard smile 

Wiadomość 4 z 14 (6 812 wyświetleń)

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

★★★ Newbie

Czy konsultanci faktycznie pomogą? Sama idea braku możliwości dokupienia kolejnych gier jest irracjonalna.

Wiadomość 5 z 14 (6 023 wyświetleń)

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

[ Edytowane ]
Community Manager

Tak @TawnyGlobe jeśli dodatek został kupiony na koncie gdzie nie ma podstawy gry to jedynym sposobem na poprawienie tego błędu jest konta telefoniczny z EA Standard smile

Wiadomość 6 z 14 (6 010 wyświetleń)

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

★★★ Newbie

Sprawdzę Wink

Wiadomość 7 z 14 (6 005 wyświetleń)

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

★ Novice

A jak ktoś nie może się z wami telefonicznie skontaktować to jest jakaś inna opcja /

 

Wiadomość 8 z 14 (5 655 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

Community Manager

Hej @Kacperixus

 

Niestety, jeżeli do rozwiązania Twojego problemu niezbędne jest wprowadzenie zmian na koncie, można to zrobić tylko podczas rozmowy telefonicznej i weryfikacji konta. Istnieje, możliwość zamówienia z nami rozmowy poprzez naszą stronę pomocy Standard smile 

Wiadomość 9 z 14 (5 621 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Jak kupić grę na Origin dla konta dziecka?

★ Novice

To po co konto dziecka? Chcę mu kupić grę z konta Origin Sims4 + Zwierzaki (do jutra jest obniżka) a z tych postów wynika, ze w samym Origin nie ma takiej mozliwości. Mozna zaimplementować grę spoza Origin albo lokalną. Wobec tego czy mogę podpiąć swoją grę pod konto dziecka?

Wiadomość 10 z 14 (5 553 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem