JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

autor: miullaa1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

★★ Newbie

Heej dzięki mam nadzieję że mi pomożesz. KiedyŚ byłam bardzo głupia i wkradłam się na konto koleżanki. Zmieniłam hasło,login,email.

Wszystkie posty zapisywały się pod nazwę HappyPysiuk (tą co zmieniłam) czy teraz da się tę nazwę zmienić na np. Elizkasims? Proszę pomocy!!!!!

Wiadomość 1 z 6 (1 024 wyświetleń)
0 Kudo

Re: JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@miullaa1
Nie bardzo rozumiem ? Ukradlaś cudze konto? A teraz chcesz zmieniać jego nazwę? Jesli jesteś wlascicielem konta bez problemu po zalogowaniu mozesz zmienic nick na swoim profilu na Origin. Jesli nie jestes - nie ma opcji by sie dobrać do cudzego by w nim majstrować

Wiadomość 2 z 6 (1 019 wyświetleń)

Re: JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

Witaj @miullaa1

Włamywanie się na cudze konto to poważna sprawa. Jeżeli naprawdę to zrobiłaś to powinnaś przede wszystkim skontaktować się z właścicielką konta i przeprosić ją. Tylko ona może teraz zmienić swoje dane na koncie, gdyż podczas jego rejestracji podawała pomocnicze hasło oraz wypełniała ankietę z pytaniami pomocniczymi.

 Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 6 (1 002 wyświetleń)

Re: JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Witam milutko.

Wg. mnie, powinno to być natychmiast zgłoszone do administracji EA/Origin w celu czasowego zablokowania dostępu do tego konta i ustalenia przyczyn kradzieży, jeżeli prawowita właścicielka tego konta miała zarejestrowane kosztowne gry, podchodzi to również jako kradzież tych gier.

@danuta720@kreatora Prawowita właścicielka konta nie miała założonego hasła pomocniczego przez zapytanie, jak na początku napisane zostało - że zmiany e-mail, hasła, loginu zostały dokonane, a te informacje są chronione przez dodatkowe hasło pomocnicze, w powyższym przypadku, wystarczy się normalnie zalogować.

Wiadomość 4 z 6 (979 wyświetleń)

Re: JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

[ Edytowane ]

@Narayen @danuta720 @kreatora 

 

Witajcie 

 

Sprawa zostanie jutro zgłoszona do administratora forum EA.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 6 (943 wyświetleń)

Dot.: JAK ZMIENIĆ NAZWĘ W POŚCIE SIMS4?! Pliss

Community Manager

@miullaa1

 

Nie zważając na to czy zmiana danych na czyimś koncie jest zgodna z wytycznymi EA czy też nie, robienie czegoś takiego (nawet w formie żartu) swojej koleżance jest zwyczajnie niefajne. Tylko osoba, która założyła konto EA (Twoja koleżanka) jest uprawiona do tego, aby zmieniać na nim jakiekolwiek dane. 

 

Sugerowałbym, żebyś skontaktowała się ze swoją koleżanką i wyjaśniła sprawę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to możesz do mnie napisać we wiadomości prywatnej na forum Standard smile 

 

Dyskusję uważam za zamkniętą.

Wiadomość 6 z 6 (891 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem