Instalacja gry bez płyty

autor: Kappafb453
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Instalacja gry bez płyty

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Jeżeli mam gre na plycie to wystarczy ze podam tylko klucz aktywacyjny czy musze wlozyc plyte do napedu zeby zaczęło sie pobierac?

Wiadomość 1 z 8 (5 320 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Instalacja

★★★★★ Expert

@Kappafb453  Witaj

 

Nie, płyta jest niepotrzebna, wystarczy że wpiszesz w Origin ten klucz aktywacyjny dołączony do płyty i możesz pobierać grę Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 8 (5 306 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Instalacja

★★★★★ Expert

@Kappafb453  Witaj

 

Nie, płyta jest niepotrzebna, wystarczy że wpiszesz w Origin ten klucz aktywacyjny dołączony do płyty i możesz pobierać grę Standard smile

Wiadomość 2 z 8 (5 307 wyświetleń)

Dot.: Instalacja

★★★ Newbie
@Narayen dzięki bo właśnie sie zastanawiam czy tak moge
Wiadomość 3 z 8 (5 290 wyświetleń)

Dot.: Instalacja

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Kappafb453 

 

Oczywiście że możesz, j/w wystarczy że wpiszesz klucz gry do Origin i klikniesz na Pobierz.

 

Gra zostanie pobrana i automatycznie zainstalowana na Twoim komputerze - płyta jest absolutnie przy tym niepotrzebna, przy okazji Origin sprawdzi, czy nie ma do Twojej gry aktualizacji. Jeśli będzie, to zacznie ją z automatu pobierać i instalować.

 

Jak już całą grę pobierze, zainstaluje i ew. zaktualizuje - Pojawi Ci się komunikat że gra jest gotowa do uruchomienia, to możesz już uruchomić grę.

 

Oczywiście płyta przy uruchamianiu gry, również nie będzie potrzebna - To tak na marginesie.

 

Pozdrawiam i życzę miłej gry. Standard smile

Wiadomość 4 z 8 (5 267 wyświetleń)

Dot.: Instalacja gry bez płyty

Community Manager

Hej @Kappafb453 

 

Poprawiłem trochę tytuł rozpoczętego przez Ciebie wątku, tak żeby lepiej oddawał jego treść Standard smile Oznaczę też odpowiedź @Narayen jako rozwiązanie :eahigh_file: Daj nam znać jeśli masz jeszcze jakieś pytania!

Wiadomość 5 z 8 (5 216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Instalacja

★★ Novice
Nie można otworzyć fify po instalacji...konfiguracja nieprawidłowa..zainstaluj jeszcze raz i tak po kazdej instalacji...co moze byc przyczyna jezeli wymagania są spełnione?
Wiadomość 6 z 8 (5 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Instalacja

★★★ Newbie

Bardzo ci dziekuje za pomoc, chcialem se pograc w fife ale na kompie nie mam do wlozenia dysku, teraz wiem ze potrzebny jest tylko kod aktywacyjny

Wiadomość 7 z 8 (3 122 wyświetleń)

Dot.: Instalacja

Community Manager

Cieszę się, że odpowiedź od @Narayen odpowiedziała na Twoje pytanie @Debroczek Standard smile

 

Z racji zasad forum i mając na uwadze fakt że ostatni komentarz w tym wątku został udzielony blisko 3 lata temu - zamykam ją. 

Wiadomość 8 z 8 (3 103 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem