Instalacja gry bez dodatków (The Sims 4)

autor: oliwiaolejnicka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Instalacja gry bez dodatków (The Sims 4)

★★★ Newbie

Hej

Potrzebuje pomocy w sprawie ponownej instalacji gry The Sims 4. Otóż na Origin mam podstawową wersję gry + dwa dodatki (Witaj w pracy oraz Świąteczny Zestaw). Niestety mój komputer jest zawalony i chciałabym jakoś zainstalować Simsy bez dodatków. Kiedy próbuje zainstalować grę wyskakuje mi okienko, w którym jest napisane, że potrzeba niecałych 14gb do zainstalowania gry, a poniżej opcja odhaczenia dodatków. Kiedy klikam, że nie chce instalować dodatków, ilość wymaganych gb nie zmienia się i nadal nie mogę pobrać gry. Czy jest jakiś sposób, aby to obejść? Próbowałam usunąć dodatki, ale z tego co wyczytałam nie jest to możliwe. 

 

Błagam, pomocy Frown

Wiadomość 1 z 2 (492 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Instalacja gry bez dodatków (The Sims 4)

Community Manager (retired)

Witaj @oliwiaolejnicka

 

Jeżeli chcesz pobrać grę przez aplikację Origin, będzie ciężko wykluczyć z pobierania dodatki. Są one składową gry i aplikacja będzie wymuszałam ich instalację. Jeżeli posiadasz podstawę gry na płycie CD możesz spróbować potencjalnego rozwiązania poniżej:

 

1. Uruchom Origin, zaloguj się będąc podłączonym do Internetu.

2. Ustaw Origin w trybie offline (kliknij Origin i kliknij tryb offline lub użyj Ctrl + Shift + W).

3. Odłącz komputer od Internetu, a następnie zamknij Origin (klikając Origin w prawym górnym rogu i opcję Wyjdź).

4. Uruchom Origin logując się normalnie.

5. Po włożeniu płyty anuluj auto-odtwarzanie i wejdź na zawartość płyty:
8893.PNG

6. Na płycie wybierz aplikację setup.exe co powinno rozpocząć instalację z płyty i kopiowanie (możesz spróbować uruchomić ten plik jako administrator).

 

Powodzenia Standard smile

 

 

Wiadomość 2 z 2 (484 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem