[Info] Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC - rozwiązano

autor: cincin027
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[Info] Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC - rozwiązano

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

...

Wiadomość 1 z 484 (11 403 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @cincin027

 

Dziękuję za szczegółowe opisanie problemu Standard smile Drobna uwaga - jeśli chcesz dodać coś do wypowiedzi nie odpowiadaj na swoje posty jeden pod drugim - korzystaj z opcji edytowania postów. W ten sposób dyskusja będzie bardziej przejrzysta i czytelna dla innych Standard smile

 

Informacje na temat błędu, który Ciebie dotknął został przekazany do studia i jest aktualnie monitorowany. 

 

Wszyscy którzy chcą pomóc w rozwiązaniu tego problemu proszę o przekazanie informacji (odpowiadając w tej dyskusji): 

 

- Platforma

- Persona (Gamertag, PSN ID lub Origin ID)

 

- Kiedy błąd został przez Ciebie odnotowany ?

- Jaki jest Twój obecny poziom doświadczenia ?

- Czy pojawiały się komunikaty informujące o przyznanych punktach? 

- Dla osób posiadających grę FIFA 17 - czy w tym tytule również punkty doświadczenia nie są przyznawane?

- Czas wystąpienia błędu 

 

Odnośnie do czasu potrzebujemy możliwie jak najbardziej szczegółowych informacji na temat czasu kiedy zostało ukończone w grze zadanie przydzielające punkty doświadczenia, ale punkty nie pojawiły się. 

 

Post oznaczony jako rozwiązanie, aby był lepiej widoczny dla wszystkich.

 


 

Aktualizacja 10/11/2017

 

Problem jest natury globalnej, na chwilę obecną studio cały czas bada ten błąd w oparciu o przesłane przez Was informację. Rozumiemy Wasze rozgoryczenie zaistniałą sytuacją! Jesteśmy w ciągłym kontakcie ze studiem i jeśli otrzymamy jakiekolwiek informację co do usuwania błędów w grze, zamieszczamy je do ogólnego wglądu dla Was na forum

 

Słowem wyjaśnienia: dział pomocy EA nie rozwiąże tego problemu przy kontakcie, gdyż jest to błąd w samej grze, dlatego radzimy o śledzenie tego wątku oraz oficjalnych kanałów jak Twitter EA Help.

 

Małe obejście: błąd pojawia się w edycji gry Fifa 18, jednak doświadczenie naliczane jest prawidłowo w grze Fifa 17. Dla osób, którym brakuje bardzo mało punktów do następnego poziomu, możecie spróbować owe punkty nabić w 17-ce i z racji dzielenia poziomu w obrębie konta, wrócić do 18 celem sprawdzenia katalogu.

 

Raz jeszcze dziękujemy Wam za cenne informację i przykłady, które przesyłamy dalej do studia. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

 


 

AKTUALIZACJA 23/11

 

FIX dotyczący problemu naliczania punktów doświadczenia, został zaimplementowany po stronie serwera w nocy z 22/23 listopada. Jak już zauważyliście, punkty już powinny prawidłowo się dodawać do ogólnej puli (level), radzimy jednak zrestartować router + konsole lub PC przed wejściem do gry.

 

Przepraszamy Wszystkich za zaistniały problem i raz jeszcze dziękujemy za Waszą cierpliwość i przesłane dane! 

 


 

AKTUALIZACJA 29/11

 

W związku z ostatnimi problemami z naliczaniem EASFC XP, zwiększymy poziom EASFC wszystkim graczom, którzy zalogowali się i grali przez 5 lub więcej dni od premiery gry FIFA 18.

 

Liczba poziomów dodana do konta każdego gracza będzie bazować na jego obecnym poziomie oraz dotychczasowych postępach w EASFC.

 

Biorąc pod uwagę skalę całego procesu, aktualizacja poziomów na kontach wszystkich graczy oraz ukazanie tego w grze może zająć trochę czasu.

 


 

Proces aktualizacji poziomów został zakończony!

 

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość, gdy zajmowaliśmy się rozwiązaniem tego problemu.

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 484 (20 112 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Problem z wbijaniem lvl fifa 18

[ Edytowane ]
★★ Novice
Witajcie mam problem taki a mianowicie , zauwazylem ze od paru dni moj lvl w ea sports club w ogole nie rosnie. Jest na 14 lvl i tak zostal, dziwne to i irytujace bo przydaje sie ten katalog w fucie, probowalem Roznych rzeczy od kariery po gry treningowe i nic? Co poradzic? Zaznacze ze problemow z internetem nie mam bo na przyklad mecz koncze w trybie online normalnie a jak wychodze do lobby to pisze w katalogu ze utracono polaczenie ( konto origin z psn polaczone (
Wiadomość 2 z 484 (11 223 wyświetleń)

Dot.: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

Community Manager

Hej @cincin027

 

Zdarza się, że niektóre elementy gry zapisywane na Twoim koncie pojawiają się z pewnym opóźnieniem. Jeśli po 24 godzinach nie widzisz żadnych zmian, zastosuj kroki które znajdziesz w tym artykule. 

Wiadomość 3 z 484 (11 292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★ Apprentice

tylko po co ma się stosować do tych artykułów to nie jest problem z połączeniem, mam podobnie na pc, wszystko było ok wbiłem 14lvl 18 515 / 19 100 i nie chce ruszyć, od 5 dni nawet 1 punktu doświadczenia nie dostałem, za to do katalogu dodają mi się punkty normalnie >_<

Wiadomość 4 z 484 (11 285 wyświetleń)

Dot.: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★ Novice
Mam dokladnie ten sam problem frustrujace strasznie
Wiadomość 5 z 484 (11 277 wyświetleń)

Dot.: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★ Apprentice

kontaktowałem się telefonicznie z EA, miła Pani zapewniła mnie że będą to monitorować i spróbują naprawić, jutro prawdopodobnie zadzwonię drugi raz, na forum nie ma co liczyć na sensowną odpowiedź czy pomoc, zwykły bot który będzie wklejał bezużyteczne artykuły 

Wiadomość 6 z 484 (11 275 wyświetleń)

Dot.: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★ Novice
Daj jutro co i jak , trzymaj sie , piateczka !
Wiadomość 7 z 484 (11 264 wyświetleń)

Dot.: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@EA_Kuba

Tylko, że dany problem występuje od kilku dni. Robiłem wszystkie kroki z tamtego artykułu i nic. Dodatkowo zmieniałem adres mac konsoli (czyściłem), usuwałem zapisany save w chmurze i na konsoli - nic nie pomogło. 

 

Poza tym monety/walutę do katalogu dostaję normalnie. Problem jest tylko i wyłącznie z punktami doświadczenia, których w ogóle nie dostaję. Najprawdopodobniej problem pojawił się wraz z ostatnią aktualizacją, bo 2 tygodnie temu wszystko działało bez problemu (zakupiłem edycję Ronaldo, więc grałem od 26 września). 

 

 

@BaQWeLL @shapirpolska

W rozmowie telefonicznej konsultant powiedział, że on nie może nic z tym zrobić. Jedyna opcja to założenie tematu tutaj, bo to jest bug i jak dużo osób potwierdzi jego występowanie to wtedy studio wyda aktualizację...

Wiadomość 8 z 484 (11 251 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@EA_Kuba

U mnie wygląda to tak. Poziom i liczba punktów doświadczenia zatrzymały się na tej liczbie co na drugim zdjęciu i się nie ruszają. Dziennego limitu punktów doświadczenia nie przekroczyłem, bo dzisiaj było to pierwsze uruchomienie gry. 

Wiadomość 9 z 484 (11 226 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @cincin027

 

Dziękuję za szczegółowe opisanie problemu Standard smile Drobna uwaga - jeśli chcesz dodać coś do wypowiedzi nie odpowiadaj na swoje posty jeden pod drugim - korzystaj z opcji edytowania postów. W ten sposób dyskusja będzie bardziej przejrzysta i czytelna dla innych Standard smile

 

Informacje na temat błędu, który Ciebie dotknął został przekazany do studia i jest aktualnie monitorowany. 

 

Wszyscy którzy chcą pomóc w rozwiązaniu tego problemu proszę o przekazanie informacji (odpowiadając w tej dyskusji): 

 

- Platforma

- Persona (Gamertag, PSN ID lub Origin ID)

 

- Kiedy błąd został przez Ciebie odnotowany ?

- Jaki jest Twój obecny poziom doświadczenia ?

- Czy pojawiały się komunikaty informujące o przyznanych punktach? 

- Dla osób posiadających grę FIFA 17 - czy w tym tytule również punkty doświadczenia nie są przyznawane?

- Czas wystąpienia błędu 

 

Odnośnie do czasu potrzebujemy możliwie jak najbardziej szczegółowych informacji na temat czasu kiedy zostało ukończone w grze zadanie przydzielające punkty doświadczenia, ale punkty nie pojawiły się. 

 

Post oznaczony jako rozwiązanie, aby był lepiej widoczny dla wszystkich.

 


 

Aktualizacja 10/11/2017

 

Problem jest natury globalnej, na chwilę obecną studio cały czas bada ten błąd w oparciu o przesłane przez Was informację. Rozumiemy Wasze rozgoryczenie zaistniałą sytuacją! Jesteśmy w ciągłym kontakcie ze studiem i jeśli otrzymamy jakiekolwiek informację co do usuwania błędów w grze, zamieszczamy je do ogólnego wglądu dla Was na forum

 

Słowem wyjaśnienia: dział pomocy EA nie rozwiąże tego problemu przy kontakcie, gdyż jest to błąd w samej grze, dlatego radzimy o śledzenie tego wątku oraz oficjalnych kanałów jak Twitter EA Help.

 

Małe obejście: błąd pojawia się w edycji gry Fifa 18, jednak doświadczenie naliczane jest prawidłowo w grze Fifa 17. Dla osób, którym brakuje bardzo mało punktów do następnego poziomu, możecie spróbować owe punkty nabić w 17-ce i z racji dzielenia poziomu w obrębie konta, wrócić do 18 celem sprawdzenia katalogu.

 

Raz jeszcze dziękujemy Wam za cenne informację i przykłady, które przesyłamy dalej do studia. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

 


 

AKTUALIZACJA 23/11

 

FIX dotyczący problemu naliczania punktów doświadczenia, został zaimplementowany po stronie serwera w nocy z 22/23 listopada. Jak już zauważyliście, punkty już powinny prawidłowo się dodawać do ogólnej puli (level), radzimy jednak zrestartować router + konsole lub PC przed wejściem do gry.

 

Przepraszamy Wszystkich za zaistniały problem i raz jeszcze dziękujemy za Waszą cierpliwość i przesłane dane! 

 


 

AKTUALIZACJA 29/11

 

W związku z ostatnimi problemami z naliczaniem EASFC XP, zwiększymy poziom EASFC wszystkim graczom, którzy zalogowali się i grali przez 5 lub więcej dni od premiery gry FIFA 18.

 

Liczba poziomów dodana do konta każdego gracza będzie bazować na jego obecnym poziomie oraz dotychczasowych postępach w EASFC.

 

Biorąc pod uwagę skalę całego procesu, aktualizacja poziomów na kontach wszystkich graczy oraz ukazanie tego w grze może zająć trochę czasu.

 


 

Proces aktualizacji poziomów został zakończony!

 

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość, gdy zajmowaliśmy się rozwiązaniem tego problemu.

Wiadomość 10 z 484 (20 113 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA