[Info] Zablokowany rynek transferowy na web app - informacja

autor: BurgerTakiDobry
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Zablokowany rynek transferowy na web app

★★★ Newbie

Mam to samo , od wczoraj brak możliwości kupowania kart i dostęp do rynku transferowego na web appie zablokowany od początku , mimo ze mam rozegranych około 100 spotkań to dalej widnieje komunikat , ze mam grać na swojej platformie . O c..j tu chodzi ? Cała gra traci sens z zablokowanym rynkiem .

Wiadomość 11 z 16 (858 wyświetleń)

Dot.: Zablokowany rynek transferowy na web app

★ Novice
Witam gram w Fife 19 od 25 września rozegrałem ponad 120 meczy ,handluje w fifie, lecz brakuje mi dostępu do web appa. Ciągle mam informacje aby kontynuować grę na PC, gram dość dużo po 5-10 godzin dziennie nawet, i nic się nie zmienia. Czy mogę coś z tym zrobić ?
Wiadomość 12 z 16 (847 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek transferowy na web app

★★★ Novice

Mam to samo. Gram po kilka godzin dziennie, mam rozegrane 35 meczy, nie grałem w poprzednią część i NADAL czekam, aż szanowne EA odblokuje mi rynek w WebAppie i Companionie. Bez tego gra traci bardzo dużo, przynajmniej w moich oczach. Zero fun'u tych apek. EA POMOCY!

Wiadomość 13 z 16 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek transferowy na web app

★★★★★ Novice

a ja gram co dzień po kilkanaście godzin , tu nie o godziny chodzi...ONI sami nie wiedzą o co! Standard smile) non stop bany na handel dzień w dzień minimum 2 godziny bana na wystawianie kart ja sie pytam za co????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!! zawsze w tym samym momęcie jak jestem w połowie wystawienia wszystkich kart to zaczyna być śmieszne!! kupę kasy  wydajemy i co? i handlować człowieku nie możesz

Wiadomość 14 z 16 (826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek transferowy na web app

★ Novice

Gram na PC od 28.09 i rynek wciąż jest zablokowany w Companion. Jak go odblokować? 

Wiadomość 15 z 16 (821 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek transferowy na web app

★★★★★ Apprentice
pewnie tak jak ja napierdzielasz tymi kartami jak oszalały Standard smile
Wiadomość 16 z 16 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA