[Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witajcie!

 

Na chwilę obecną studio bada problem tzw. lagów/opóźnień zgłaszany przez graczy podczas rozgrywki, szczególnie na serwerach EU

 

Dane uzyskane podczas przeprowadzonych testów, zostaną sprawdzone przez studio celem zaimplementowania rozwiązania:

 

 

 

Na chwilę obecną prosimy Was o cierpliwość, podczas gdy problem jest badany!  Jeśli uzyskamy dodatkowe informację, zamieścimy je w tym wątku! Dziękuje i pozdrawiam!

 

PS. Przeniosłem Wasze wpisy w jeden wspólny wpis celem lepszej widoczności!

 

 

 

 

Wiadomość 14 z 26 (1 109 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [Info] Lagi/opóźnienia/wysoki ping po aktualizacji W Imię Cara? Zajrzyj!

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja 04/10

 

W dniu wczorajszym odbyła się sesja na serwerach CTE (wszystkie platformy), testująca rozwiązanie lagów/opóźnień:

 

23123545134.PNG

 

Z wyników ankiety, wielu graczy testujących "fixa" stwierdziło. iż problem dla nich został rozwiązany. W dniu dzisiejszym jednak odbędzie się kolejna sesja na serwerach CTE (głównie na konsolach), celem dokończenia testów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, patch/łatka powinna pojawić się dla wszystkich graczy (na wszystkich platformach) za mniej więcej 2 tygodnie! :ealight_bulk:

 

 


 

Wraz z aktualizacją wydaną dnia 11.12.2017, została zaimplementowana finalna poprawka usuwająca problemy z opóźnieniami/lagami. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia dotyczące tego problemu :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 21 z 26 (1 836 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
★ Apprentice

wy tez macie takie micro lagi w grze? qrde nie da sie grac Frown 

Wiadomość 1 z 26 (1 174 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

★★ Guide

Mi klarki spadają nagle gra sie zacina. Nie da sie grac

Wiadomość 2 z 26 (1 169 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

Twórcy gry są świadomi tego problemu. Wystarczy aby czekać na jakąś poprawkę. Standard smile

Wiadomość 3 z 26 (1 165 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

★★ Guide

No już pół roku czekam ...

Wiadomość 4 z 26 (1 160 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

Piszę tu na temat lagów, które ostatnio można spotkać na serwerach.

Spadki fps'ów to zupełnie inna sprawa.

@Kriiisu_93

Czy Twój sprzęt spełnia wymagania sprzętowe?

Wykonaj także raport DXDIAG oraz załącz jego wyniki pod swoim postem.

Wiadomość 5 z 26 (1 155 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

★ Guide
Gadanie tu o wymaganiach jest bezcelowe bo gracze posiadający mocnr konfiguracje też zgłaszają problemy z fps. Lagi inna rzecz prawda ale żeby od pół roku mieć w zadzie graczy którzy grali bez problemu na ultra podboje 64 a od maja nagle spadki fps ? Przypadek ?
Wiadomość 6 z 26 (1 152 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

[ Edytowane ]
★ Apprentice

chyba sobie poradziłem zmniejszyłem ustawienia jakości i wyłączyłem dx12 nie wiem jeszcze co do hdr na razie jest ok swoja droga to dość dziwne by z każdą następną  aktualizacją zwiększać wymagania sprzętowe gry Frown  ...mam gtx970 wcześniej bez problemu grałem na ultra teraz juz niestety tak sie nie da.... a i taka ciekawostka przy okazji zauważyłem iz po przyciśnięciu i przytrzymaniu prtscryn spadają mi fpsy...hmm ciekawe Wink 

Wiadomość 7 z 26 (1 148 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

★★ Guide

Zmniejszanie ustawien nic nie daje. Mam bardzo podobną karte bo 3 GB wersje GTX 1060, i5 4590 i 16 GB RAM no i grałem na ultra a od maja to właczam tylko dla testów bo sie nie da grać. Prawdopodobnie wina systemu ale może sterowniki nvidi też sa spaprane. Zawsze było tak że błedy naprawiano w miare szybko a teraz te kilka MIESIĘCY to jest przegięcie.

Wiadomość 8 z 26 (1 144 wyświetleń)

Dot.: micro lagi

★ Apprentice

wyłącz DX12 i HDR resetując grę oczywiscie 

Wiadomość 9 z 26 (1 137 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem