Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Za wiele sie nie zmienilo. Od poprzednich aktualizacji te dropy sa mniejsze i rzadsze. Czekam co MS zrobi dalej

Wiadomość 211 z 255 (610 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja

 

Po dzisiejszej aktualizacji mogą się pojawić mikro-przycięcia w szczególności po zabiciu/trafieniu wroga, jest to spowodowane nowymi przydziałami służby (assignments).  Problem występuje na wszystkich platformach.

Aktualizacja 26/02

Hotfix
 wylądował na wszystkich platformach, rozmiar do pobrania poniżej:

Origin: 435 MB
PS4: 669 MB
Xbox One: 1.70 GB


 

Co do problemów ogólnych spadków klatek (PC), obawiam się, iż na chwilę obecną trzeba czekać, aż Microsoft ze swojej strony zaadresuje ten błąd w nadchodzącej aktualizacji Spring Creator Update (marzec/kwiecień)

Wiadomość 212 z 255 (608 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Ostatnio w opisie aktualizacji do wersji 16299.248 bylo ze rozwiazano problem z nieoczekiwanym ograniczeniem fps w grach na niektorych konfiguracjach sprzetowych. Cos jakby drgnelo ale czekamy dalej EA_Odix

Wiadomość 213 z 255 (603 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Dropy sa nadal ale troche mniejsze gra nadal potrafi spasc z 60 do  40   ale troche lepiej.

Wiadomość 214 z 255 (584 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★★ Novice

U mnie jest tragicznie... O ile do tej pory, po sztuczce z monitorem pamięci, można było grać, to teraz tnie jak cholera... Nosz do kur... nędzy, ile jeszcze mamy czekać na naprawę tego syfu????????? Już nie mam cierpliwości do tej gry. Tak zje.....anego bfa jeszcze nie było, jeszcze nigdy z żadną grą nie miałem tyle problemów, ile z tym cholerstwem. Dodam że jestem bardzo starym graczem, i wiem że mi nie wypada używać tak mocnych słów, ale nerwowo już nie mogę zdzierżyć. Co aktualizacja, to gorzej.Pewnie już tego nie naprawią, bo na horyzoncie majaczy nowy Bf, i Dice jak i reszta tych .... ..... ... mają to wszystko gdzieś... Tym razem jednak, trzeba będzie dłuuuuuuuuuuuuugo odczekać zanim się kupi następną wadliwą produkcję od EA, o ile w ogóle się ją kupi. Po takim zlaniu klientów jak teraz, nawet nie wiem co powiedzieć. W zasadzie wiem, ale musiałbym wszystkie te słowa wykropkować...

Wiadomość 215 z 255 (557 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Bogsal to po aktualizacji gry czy systemu?

Wiadomość 216 z 255 (555 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★★ Novice

Po aktualizacji gry. System jak był spaprany, tak jest nadal, tyle tylko że kiedy uruchamiałem emptystandby.list mogłem w miarę normalnie grać. Teraz granie to tragedia.Ścinki co chwila, ciężko w kogoś trafić, fps o wiele za słaby jak na mój sprzęt. Kpina... 

Wiadomość 217 z 255 (552 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Novice

Witam,

Od kilku miesięcy ja również zmagałem się z tym problemem. Jednak zbawienie nastąpiło po wykonaniu paru prostych kroków, a mianowicie:

- zmiana systemu windows 10 Fall creators update na wersję 1607 aniversary update,

- instalacja sterowników nvidia 388.71,

- zablokowanie aktualizacji Windowsa poprzez program Destroy Windows Spying.

Po tym zero dropów, ścinek i innych. Gorąco polecam spróbować każdemu, kto boryka się z tym problemem.

Sprzęt:

- Intel Core i7-6700hq,

- GTX 1060 3gb,

- 16gb RAM ddr4

Wiadomość 218 z 255 (542 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Wczoraj pani z MS podczas rozmowy na czacie chciala mi wcisnac kit ze byc moze moj sprzet jest niekompatybilny z Creators Update i Fall Creators dltego sa problemy... zal komentowac. Do MS nic nie dociera ze problem jest globalny niezalezny od sprzetu. Czekam na Spring Creators moze tym razem partacze z MS naprawia co zepsuli. Przed Creators bylo dobrze na Anniverasary 1607

Wiadomość 219 z 255 (518 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★★ Novice
Póki co grać się nie da. Mam i5 8600k ,16gb ram 3000Mhz i Gtx 1070ti ,no i na takim sprzęcie nie można normalnie grać w tą najbardziej spapraną grę z serii Battlefield. Programiści DICE, to jednak zwykłe matoły.
Wiadomość 220 z 255 (479 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem