Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Kriiisu_93 

 

Prosiłbym, abyś trzymał się tematu wątku i problemy z pełnym ekranem/HDR adresował w tym poscie

 

Co do spadków FPS, jak już wspominałem jest to problem składowy Windows/NVIDIA i angażujący również studio DICE. Na serwerach testowych CTE, są badane zgłoszenia tego typu:

2314134.PNG

W wątku o tym problemie na forum NVIDIA oraz w moim wpisie, znajdziesz linki do działu Microsoft i tzw. feedback HUB, gdzie użytkownicy cały czas dopisują się do listy.  W poście na forum NVIDIA, znajdziesz obejście i ostatnie informację. W skrócie Microsoft znalazł bug i testuje rozwiązanie. 

 


 

Jeśli dowiem się czegoś nowego dam znać! Dla osób, które odwiedziły ten wątek po raz pierwszy, problem nie występuje u wszystkich, dlatego radzę spróbować obejść wymienionych w tym wątku! :ealight_bulk:

 

Wiadomość 151 z 255 (1 179 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Ok. Dzięki za info

Wiadomość 152 z 255 (1 168 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★★ Novice

No i co???? Kiedy wreszcie zostanie naprawiona ta przeklęta gra? Jeszcze nigdy, z żadną grą nie było tyle problemów co z Bf1. Ile można czekać na poprawienie błędów ? Szczególnie w takim przypadku, gdzie wiadomo w czym jest problem. Brak słów... Skandal to za mało powiedziane...

Wiadomość 153 z 255 (816 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Dokładnie Bogsal. Strasznie długo to trwa no 8 miesiecy

Wiadomość 154 z 255 (808 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

Community Manager (retired)

Aktualizacja

 

Dodałem, nowe obejście w moim wpisie, dotyczące dodania pliku BF1.exe do wyjątków kontroli Windows Defender (opcja CFG)

 

 

Wiadomość 155 z 255 (782 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★★ Novice

Doceniam Twoje starania, ale to raczej Dice i ten cholerny microsoft, (jak i nvidia, o której byłbym zapomniał) powinni się zająć tym problemem.Kto widział, żeby przez tyle miesięcy nie można było normalnie pograć? Wszyscy wiedzą, że to jakiś problem związany z pamięcią, a przez tak długi okres czasu nikt tego nie jest w stanie naprawić.Próbowałem wszystkich obejść, i jedyne które coś tam działa, to to, w którym tworzymy obejście z czyszczeniem pamięci podręcznej.Nie działa to u mnie w pełni, ale można już jakoś grać.Wszystkie inne w moim przypadku nie działają.

Wiadomość 156 z 255 (750 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Tak Bogsal to samo u mnie. W pelni sie zgadzam z tym ze jak to mozliwe zeby od kwietnia a jest...grudzien nie naprawic bledu ktory chyba jest znany. Trzeba albo nie chciec tego naprawic albo nie wiem..Jezeli sie cos zepsulo to nalezy umiec jak najszybciej babola naprawic

Wiadomość 157 z 255 (736 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Novice
U mnie to samo laptop to Lenovo Y700:
-i7 6700hq
- GTX 960m
- 8 GB ram
- 1tb HDD + 128 GB sss
Próbowałem już wymiany pasty termoprzewodzącej ale chyba zrobiłem to niepotrzebnie bo problem występuje tylko na podboju na innych trybach mogę grać ile mi się podoba i nie ma problemów przed wymianą też nie było. Tylko ten nieszczęsny podbój...
Wiadomość 158 z 255 (723 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Jak tam sytuacja? Wiadomo coś konkretnego? Ile jeszcze mamy czekac?

Wiadomość 159 z 255 (661 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Novice

Pewnie nic nie zrobia bo to jakis blad core gry.Ja tak jak wszyscy mam problem od kwietnia dziwne haczenie co jakis czas.Nie wiem czy zmiana na windows 8.1 by cos dala.

Wiadomość 160 z 255 (646 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem