Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

autor: TiGluto12
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

Zmiana na czeski działa Standard smile ale tak przy okazji hahaha jak ktoś kupił grę na Huntera :P to nie potrzebnie już skrakowana wersja jest :P ale okej 

Wiadomość 141 z 172 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Newbie

powrociles do polskiego jezyka czy grasz na czeskim dalej?

 

Wiadomość 142 z 172 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

Mi tak samo nie działa. Przy tej scence gra wywala. Nawet zmiana języka nie pomogła.. Co mogę zrobić? :/

Wiadomość 143 z 172 (875 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

Chyba tylko czekać aż EA łaskawie naprawi ten błąd...

Wiadomość 144 z 172 (859 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

Mogę potwierdzić, że jak zmienicie we właściwościach gry na originie język na czeski wyskoczy wam aktualizacja/naprawianie gry i zacznie pobierac 2.55 GB XDDD

Wiadomość 145 z 172 (857 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★★ Novice

Też tak miałem

Wiadomość 146 z 172 (855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

A ktoś może wie czy opłaca się pobierać te 2.5GB? Czy to też nic nie daje? :D

Wiadomość 147 z 172 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

no to jest ta aktualizacja :P

Wiadomość 148 z 172 (797 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Newbie

mam taki sam problem EA brawo

Wiadomość 149 z 172 (757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Apprentice

pobrałem aktualizacje zmieniłem na jezyk polski  tak jak na czeski i działa wspaniale 

Wiadomość 150 z 172 (736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA