Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

autor: tudeskok
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

★★★ Novice

Podczas gry online pojawia się ikona trzy prostokąty nadchodzące na siebie ja warstwy, i występuje utrata płynności animacji gry, próbowałem na 4G pojawia się po paru minutach, na światłowodzie występuję nieustająco. 

Wiadomość 1 z 7 (671 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

★★★ Novice

Przy niskich ustawieniach (tekstury na średnie oraz ,,buforowanie wstępne" włączone) w rozdzielczości 1440x900 uzyskuje 40 - 60 FPS. Gra jest jak najbardziej grywalna w tej konfiguracji Standard smile

 

Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (545 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @tudeskok

 

Niestety na podstawie pliku UOTrace który przesłałeś, nie jestem w stanie stwierdzić czy dochodzi do utraty pakietów czy też nie. Rozegraj kilka rund z włączonym wykresem wydajności sieci i zwróć uwagę na informacje w nim zawarte. Jeśli to możliwe to nagraj klip, lub prześlij nam kilka zrzutów ekranu gdzie widoczny jest wykres i/lub opisana przez Ciebie ikona. 

 

Podstawowe informacje na temat optymalizacji połączenia znajdziesz tutaj, listę portów tutaj.

Wiadomość 2 z 7 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Dodałem zaktualizowany plik trace oraz screen, oraz zaktualizowałem udostępnianie portów w routherze

 

Wiadomość 3 z 7 (633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

Community Manager

Hej @tudeskok 

 

Przesłany przez Ciebie zrzut ekranu wskazuje na problem FPS-ami, a nie utratą pakietów Standard smile. Czy próbowałeś modyfikować ustawienia graficzne gry? Prześlij nam DxDiag, dzięki niemu będziemy wiedzieć więcej na temat parametrów Twojego komputera.  

 

Wiadomość 4 z 7 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

★★★ Novice

Zmieniałem ustawienia, sytuacja trochę się poprawiła, jednak ikona występuje nadal. Dołączyłem informacje z DxDiag

Wiadomość 5 z 7 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

★★★★★ Guide
Sprzęt nie wydaje się zbyt mocny, jakie dokładnie ustawienia graficzne masz? Ustaw Low, wyłacz hboa synchronizację pionową
Wiadomość 6 z 7 (579 wyświetleń)

Dot.: Ikona trzech prostokątów (połączenie) BF V

★★★ Novice

Przy niskich ustawieniach (tekstury na średnie oraz ,,buforowanie wstępne" włączone) w rozdzielczości 1440x900 uzyskuje 40 - 60 FPS. Gra jest jak najbardziej grywalna w tej konfiguracji Standard smile

 

Pozdrawiam

Wiadomość 7 z 7 (546 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem