INSTALACJA NA INNY KOMPUTER

autor: paulina_kamma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

INSTALACJA NA INNY KOMPUTER

★★★ Newbie

Uzywalam normalnie gry The Sims 4 na komputerze Windows, ale komputer raz sie wylaczyl i juz nigdy nie wlaczyl z powrotem. Stracilam wszystkei dane w tym dostep do gry i calego konta Origin. Teraz mam computer Mac i probuje sobie przypomniec na jakim kocie bylam zalogowana - niestety nie mam pojecia. Mam jeszcze oryginalne pudelko zarem z plyta i kodem. Niestety za kazdym razem jak probuje zainstalowac gre to pokazuje sie informacja, ze kod juz zostal uzyty. Nie moge odinstalowac gry na poprzednim kompie bo nie mam do niego dostepu. Wiem, ze duym problemem jest to ze nie pamietam na jakim koncie to mialam ale czy jest jakas szansa zeby zainstalowac ta gre na tym kodzie co mam jakos inaczej?? POMOCY!! 

Wiadomość 1 z 2 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: INSTALACJA NA INNY KOMPUTER

Hej,

Jeśli pamiętasz chociaż adres e-mail powiązany z utraconym kontem, możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła, która znajduję się na ekranie logowania do Origin.

Jeżeli jednak e-maila także nie pamiętasz, konieczny będzie tu bezpośredni kontakt z pomocą EA. Doradca powinien być w stanie namierzyć konto za pomocą aktywowanej na nim gry oraz pomóc Ci je odzyskać po uprzedniej weryfikacji.

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (317 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: INSTALACJA NA INNY KOMPUTER

Hej,

Jeśli pamiętasz chociaż adres e-mail powiązany z utraconym kontem, możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła, która znajduję się na ekranie logowania do Origin.

Jeżeli jednak e-maila także nie pamiętasz, konieczny będzie tu bezpośredni kontakt z pomocą EA. Doradca powinien być w stanie namierzyć konto za pomocą aktywowanej na nim gry oraz pomóc Ci je odzyskać po uprzedniej weryfikacji.

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

Wiadomość 2 z 2 (318 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem